Filadelfijos „76ers“ Rytų konferencijos pusfinalio serijoje sugebėjo išlyginti rezultatą. Doco Riverso kariauna namuose 118:102 (33:20, 24:35, 34:29, 27:18) nugalėjo Atlantos „Hawks“.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas lygus – 1:1. „Hawks“ sugebėjo nugvelbti namų aikštės pranašumą, kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Atlantoje.

„76ers“ į pergalę vedė Joelis Embiidas. Aukštaūgis per 35 minutes pelnė 40 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kamerūnietis pagerino savo karjeros atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą. Taip pat, šią naktį paaiškėjo, kad J. Embiidas liko antras sezono MVP balsavime.

Filadelfijos ekipa spurtavo ketvirtojo kėlinio pradžioje – atkarpa 14:0 (102:84). Iki tol arti buvę „vanagai“ sugrįžti nesugebėjo. Tiesa, rungtynes perlaužė kiek mažiau girdėtas žaidėjas – Shake'as Miltonas.

„76ers“: J. Embiidas 40, Tobias Harrisas 22, Sethas Curry 21, S. Miltonas 14, Dwightas Howardas 6 taškai.

„Hawks“: Danilo Gallinari ir Trae Youngas po 21, Kevinas Huerteris 20, Bogdanas Bogdanovičius 14 taškų.