NBA atkrintamosiose antrojo Rytų konferencijos pusfinalio dalyvio dar teks palaukti. Vašingtono „Wizards“ namuose 122:114 (28:31, 32:30, 32:19, 30:34) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ ir sušvelnino serijos rezultatą – 1:3.

Dauguma ekspertų jau buvo nurašę „sausai“ atsiliekantį Vašingtono klubą, tačiau ekipai pavyko pratęsti seriją bent vienerioms rungtynėms. Tiesa, vilčių labai nedaug – kitos rungtynės laukia priešininkų teritorijoje.

„76ers“ ramūs negali jaustis. Pirmajame kėlinyje skausmus kelyje pajuto Joelis Embiidas. MVP apdovanojimo kandidatas į aikštę nebesugrįžo. Jo praradimas gali smarkiai sumaišyti kortas kovoje dėl tolimesnės sėkmės atkrintamosiose. Verta paminėti, kad J. Embiidas ne pirmą sezoną yra stabdomas sveikatos problemų.

Praradę pagrindinį savo puolimo variklį, „76ers“ atsigręžė į Beną Simmonsą, bet gynėjas pateisino prasto metiko etiketę. „Wizards“ 11 kartų siuntė australą prie baudų metimų linijos, krepšį skrodė 5 metimai.

„Wizards“ gretose Bradley Bealas suvertė 27 taškus, Russellas Westbrookas užfiksavo trigubą dublį – 19 taškų, 21 atkovotas kamuolys ir 14 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“: B. Bealas 27, Rui Hachimura 20, R. Westbrookas 19, Robinas Lopezas 16 taškų.

„76ers“: Tobias Harrisas 21, Tyrese'as Maxey 15, George'as Hillas 13, Benas Simmonsas 12 taškų.