REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirkdami maisto produktus parduotuvėje tikimės, kad ant pakuotės pateikti užrašai perteiks teisybę. Tačiau taip nutinka ne visuomet.

Pirkdami maisto produktus parduotuvėje tikimės, kad ant pakuotės pateikti užrašai perteiks teisybę. Tačiau taip nutinka ne visuomet.

REKLAMA

Riebus katinas” pasidalijo kalakutienės kumpiu, kurio realiai produkte tebuvo 43 proc. 

Jautėsi apgautas

Ant pakuotės priekinės pusės puikuojasi užrašas – kalakutienos kumpis. O jau kitoje pusėje analizuodami sudėtį matome, kad kalakutienos šiame gaminyje tėra 43 proc. Tada dar matome, kad gaminant kumpį kaip svarbus ingredientas dalyvauja vanduo, vištiena, kurios kiekio gamintojas dėl neaiškių priežasčių kiekio net nenurodo.

Klausimas, kur gamintojo sąžinė arba kiek ji verta? Jei produkto sudėtyje kalakutienos nėra net pusė, o jis sau leidžia tokį gaminį vadinti kalakutienos kumpiu.

Kodėl negalima gaminių vadinti pavadinimais, kurie būtų bent arti to ką dedate į jų sudėtį.

Manau šiam gaminiui tiktų pavadinimas „kalakutienos – vištienos kumpis su vandeniu”.

Tada nereiktų kitoje pusėj minėti to aprašyme iškart po pavadinimu, cituoju – (sudėtyje yra vandens).

REKLAMA
REKLAMA

Jei jau norite, kad klientai į jus nežiūrėtų kaip į melagius, pasistenkite, kad gaminyje pavadinimu kalakutienos kumpis kalakutiena sudarytų bent kiek daugiau nei pusę gaminio, o idealiausia būtų jog tai būtų 2/3 gaminio.

REKLAMA

Pateikė atsakymą

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su „Biovela“ mėsos gaminių įmone. Jie pateikė savo atsakymą

„Šio produkto sudėties ženklinimas atitinka visus Lietuvos respublikoje taikomus maisto ženklinimo reglamentus ir taisykles, tad nei grožiniame, nei svoriniame produkto ženklinime vartotojų neklaidiname.

Produktų receptūras sistemingai peržiūrime ir stengiamės atliepti vartotojų lūkesčius, tad šiuos pastebėjimus įtrauksime kaip vartotojų grįžtamąjį ryšį svarstymui“, – atsakė įmonės rinkodaros direktorius Povilas Vinžanovas. 

Teksto autorius: „Riebus katinas

Svolaciai neperku šitų dalykų. Maisto pramonės gaminiai nuodai
Sektantas iš gretimo namo
Sektantas iš gretimo namo
Lietuvoje leidžiama,toks žmonių durnimimas,tai kodėl jų nedurninti?!Lygiai,kaip pas užsienio gamintojus užsako gaminius,pakeista sudėtimi, todėl originalo šalyje sudėtis 98% mėsos ir 2% prieskonių,o gaminto pagal Lt užsakymą ir atvežtą į Lt sudėtis 60% mėsos ir 40% visokio šlamšto,kaip odelės,kaulai,gyslos,arterijos ir kitas š.
Čia yra "pirmos rūšies" gaminys, o tai reiškia, kad pavadinimas gali neatitikti sudėties. Pirmos rūšies gaminiai yra žemo maistingumo, todėl nėra geras pasirinkimas, o antros rūšies gaminiai iš esmės skirti kompostavimui. Tie, kas save gerbia, vartoja tik aukščiausios rūšies mėsos gaminius.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų