Praėjusį savaitgalį, Varėnos apylinkėse, nuo ankstyvo ryto, žiūrovai traukė pažiūrėti net 116 dalyvių sulaukusio 2023 m. Lietuvos „Street Race“ čempionato atidarymo. Varžybų organizatorius sportininkams pateikė dar nematytas trasos konfigūracijas, o trasos neįveikė vos 3 dalyviai.

SGC-1 klasėje visus keturis važiavimus greičiausiai įveikė ir varžovus už nugaros paliko Agnius Narbutas, nuo jo 19 s. atsiliko Lukas Jaruševičius (00::05:38:76), o trečioje vietoje likęs Radmilas Pusvaškis nuo Luko atsiliko mažiau nei sekunde (00:05:39:22).

SGC-2 įskaitoje nugalėjo Rytis Jankevičius (00:05:18:03), jam iš paskos sekė Tomas Putanas (00:05:22:46), trečiasis klasėje liko Vykintas Šakalis (00:05:26:06).

Automobilių nuo 2 iki 3 litrų įskaitoje (SGC-3) virė arši kova, kuomet pirmąją ir trečią vietą skyrė vos kiek daugiau nei 2 sekundės.  Šios įskaitos nugalėtojai įsidėstė taip: 1 vieta – Aivaras Karsokas (00:05:03:06), 2 vieta – Haris Krušniauskas (00:05:04:17), trečias – Martynas Kavaliauskas (00:05:05:59).

Galingiausioje SGC-4 klasėje dvis iš trijų vietų užėmė „Slalomo akademijos“ atstovai. Simonas Kazbaras (00:04:44:17) daugiau nei 11 s už nugaros paliko varėniškį Vdimantą Jankūną (00:04:55:01), jam iš paskos sekė Pavel Viduto (00:04:56:13).

Net 30 dalyvių pritraukusi OC klasė buvo išskirtinė ne tik sportininkų gausa, tačiau ir galutiniais rezultatais. Įskaitoje nugalėjo Vytautas Bogdžiūnas (00:04:48:96), antrasis- Justinas Kvaraciejus (00:04:49:53), trečias liko Darius Rakauskas (00:04:49:57).

Komandinėje įskaitoje vienvaldžiais lyderiais tapo „Slalomo akademija powered by finisas.lt“ komanda, antroje vietoje liko „Varėnos ASK“, o trečioje „Automotive.lt“ komanda.

Sekantis Lietuvos „Street Race“ čempionato etapas įvyks birželio 11 dieną, Kačerginės „Nemuno žiede“.