Sporto naujienos

Informacija ir naujienos apie įvairias sporto šakas, varžybas, komandas ir individualius sportininkus. Rezultatai, rekordai, traumos, treniruočių ir varžybų grafikai, taip pat sportininkų ir trenerių interviu bei analizes.

Žiniasklaida: „Žalgiris“ artėja prie susitarimo su Sylvainu Francisko

Į kitą Eurolygos sezoną besidairantis Kauno „Žalgiris“ tęsia darbus komplektuojant komandą. „Basketnews“ praneša, kad Lietuvos čempionai artėja prie susitarimo su Sylvainu Francisco.  „Basketnews“ žurnalistas Donatas Urbonas skelbia, kad „Žalgiris“ mokės išpirką už gynėją, o šis Kaune atakoms diriguoti turėtų dvejus metus.  S. Francisco turėjo dviejų metų sutartį su Miuncheno „Bayern“, tačiau portalo teigimu komanda jau nebepajėgė išlaikyti žaidėjo ir buvo pasiruošę jo praradimui.
Krepšinis Prieš 5 val.

Mindaugas Balčiūnas apie netylantį natūralizacijos klausimą: „Ką Evansas padaręs, kad būtų nusipelnęs?“

Į naujausią „MISsMATCH“ pokalbį atvykęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas aptarė aktualijas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir nerimstantį natūralizacijos klausimą.  Prieš keletą dienų nusileido NKL sezono uždanga, o čempionų vardą savo debiutiniame sezone užsidirbo „Jurbarko-Kario“ ekipa.  Su portalo krepsinis.
Krepšinis Prieš 2 val.

Olimpinę atranką Lietuvos 3x3 rinktinė atidarė pergale ir pralaimėjimu

Ucunomijoje (Japonija) penktadienį prasideda antrasis olimpinės 3x3 krepšinio atrankos turnyras. Jame bilieto į Paryžių sieks ir Lietuvos vyrų rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Darius Tarvydas ir Šarūnas Vingelis).  Penktadienį A grupėje lietuviai sužaidė du mačus. Pirmajame susitiko su brazilais, o antrajame su Nyderlandų rinktine. Pirmąjį mačą prieš brazilus Lietuvos krepšininkai užtikrintai laimėjo 21:14.  Nuo pat pradžių abi komandos ėmėsi žaisti fiziškai.

„Anadolu Efes“ ilgam pratęsė sutartį su komandos lyderiu

Stambulo „Anadolu Efes“ komanda su Shane Larkinu sudarė ketverių metų trukmės kontraktą. Gynėjas šios komandos garbę gins iki 2028 metų vasaros. „Anadolu Efes“ kapitonas šioje komandoje žaidžia nuo 2018 metų ir su ja dukart tapo Eurolygos čempionu. 31 metų 182 cm ūgio atletas šiame sezone Turkijos lygoje per 32 minutes vidutiniškai renka 18,3 taško, atkovoja 3,2 kamuolio ir atlieka 7,2 rezultatyvaus perdavimo.
Krepšinis Prieš 1 val.

„Maccabi“ lemiamame atkrintamųjų mače versis be lyderio

Tel Avivo „Maccabi“ komandos vedlys Wade‘as Baldwinas veikiausiai praleis lemiamas Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes. Amerikietis žengė ant parketo ketvirtajame susitikime, bet ant jo praleido vos 7,5 minutės, kadangi daugiau dėl įplyšusio šlaunies raumens skausmo rungtyniauti nebegalėjo. Izraelio žiniasklaida skelbia, kad W. Baldwinas antradienį Atėnuose į aikštelę žengti negalės. Lemiamoje dvikovoje su „Panathinaikos“ paaiškės, kuri ekipa pateks į finalinį ketvertą Berlyne.

Pėsčiųjų žygių entuziastus kviečia atvykti į Šiaulius: laukia išskirtinis renginys

Mėgstantiems žygiuoti gamtoje birželio 8-ąją (šeštadienį) verta atvykti į Šiaulius, nes tądien vyks didžiausia vasaros sporto ir pramogų šventė „Olimpinė diena 2024“. Visą dieną truksiančio renginio metu be daugybės varžybų, sportinių ir pramoginių veiklų, dar vyks ir „LTeam pėsčiųjų žygis“. Olimpinę dieną organizuojantys Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Lietuvos olimpinis fondas (LOF), kartu su Šiaulių miesto savivaldybe ir vienus populiariausių žygių Lietuvoje kurianti „Trail Mas...

Pasaulio čempionato finišas: laukia žūtbūtinės rungtynės dėl aukso su Ukraina

Penktadienį finišuos „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyras. Paskutinėse rungtynėse paaiškės ne tik aukso medalių laimėtojai, bet ir bronzą iškovojusi komanda bei rinktinė, kuriai teks atsisveikinti su šiuo divizionu. Pirmoje dienos akistatoje 12:30 val. laukia kova dėl išlikimo. Dėl vietos šiame divizione kitais metais kovos Nyderlandų ir Ispanijos rinktinės. Tiek ir Ispanija, tiek ir Nyderlandai per pirmąsias keturias dvikovas pergalių neiškovojo.
Ledo ritulys Prieš 4 val.

Buvusį žalgirietį palaikyti į Eurolygos rungtynes atvykęs Dillonas Brooksas: „Ši serija yra nuostabi“

Gerai žinomas Hiustono „Rockets“ gynėjas Dillonas Brooksas atvyko į ketvirtadienį vykusias Eurolygos atkrintamųjų rungtynes tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir „Barcelona“ komandų.  Pasibaigus rungtynėms ir stebėjęs, kaip jo draugas Nazas Mitrou-Longas iškovojo svarbią „Olympiakos“ pergalę, D. Brooksas su naujienų portalu „Eurohoops“ kalbėjosi apie Eurolygos patirtį iš arti „Stebėjau, kaip mano draugas Nazas Mitrou-Longas žaidžia „Olympiakos“ komandoje. Visada norėjau stebėti Europos krepšinį.

Marius Grigonis gyrė „Maccabi“ ir aptarė seriją supančią dramą: „Mieliau nebūčiau jos dalimi“

Eurolygos atkrintamųjų serijoje netrūksta dramos. Ketvirtadienio vakarą Atėnų „Panathinaikos“ pasirūpino, kad įtampa tęstųsi ir toliau, kai 95:88 pranoko Tel Avivo „Maccabi“ ir išplėšė lemiamą serijos mačą. „Buvo pakilimų ir nusileidimų, bet esame laimingi, kad darbas dar nebaigtas. Tikiuosi, kad OAKA arenoje laimėsime bilietą į Berlyną“, – po rungtynių su „Eurohoops“ žurnalistais kalbėjo „Panathinaikos“ gretose rungtyniaujantis Marius Grigonis.
Krepšinis Prieš 7 val.

Įtemptose rungtynėse triumfavę „Knicks“ – NBA Rytų konferencijos pusfinalyje

Dramatišką pergalę išplėšusi Niujorko „Knicks“ ekipa 118:115 (36:22, 15:32, 32:29, 35:32) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir užsitikrino kelialapį į NBA Rytų konferencijos pusfinalį.  Seriją Niujorko komanda laimėjo 4-2, o pusfinalyje jų laukia Indianos „Pacers“, kuri tokiu pačiu ketvirtfinalio rezultatu pranoko Milvokio „Bucks“. Pirmosios rungtynės vyks pirmadienį Niujorke.
Krepšinis Prieš 8 val.

Užtikrintai namuose laimėjusi „Pacers“ užbaigė be lyderio rungtyniavusios „Bucks“ komandos sezoną

NBA Rytų konferencijoje paaiškėjo antroji pusfinalio serijos dalyvė. Užtikrintai namų areną apgynusi Indianos „Pacers“ ekipa 120:98 (33:24, 26:23, 34:31, 27:20) pranoko Milvokio „Bucks“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją.
Krepšinis Prieš 9 val.

Nesustabdoma „Bayer“ dėjo užtikrintą žingsnį link Europos lygos finalo

Ketvirtadienį sužaisti Europos lygos pusfinalio susitikimai, o viename jų užtikrintą pergalę pasiekė „Bayer“ klubas. Romoje vykusiose rungtynėse vietos „Roma“ klubas nesugebėjo pasiekti teigiamo rezultato. Jie dvikovą prieš „Bayer“ baigė patirdami pralaimėjimą 0:2. „Bayer“ klube pirmajame kėlinyje po grubios varžovų klaidos pasižymėjo Florianas Wirtzas. Jis įvartį pelnė po nesėkmingo „Roma“ žaidėjo perdavimo komandos draugui, perėmus kamuolį varžovų baudos aikštelėje.
Futbolas Prieš 9 val.

„Maccabi“ spaudimą išgyvenęs „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu išplėšė lemiamą mačą

Nesustabdomai žaidęs Kendrickas Nunnas atvedė Atėnų „Panathinaikos“ į pergalę ketvirtose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse. Ergino Atamano auklėtiniai svečių arenoje 95:88 (26:29, 23:21, 25:19, 21:19) nugalėjo Tel Aviv „Maccabi“ klubą. Penktosios ir lemiamos serijos rungtynės kitą savaitę bus žaidžiamos Atėnuose. Šiuo metu serijos rezultatas yra lygus – 2:2. Marius Grigonis nugalėtojų gretose per 15 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit.
Krepšinis Prieš 16 val.

Andrea Trinchieri rado trūkumų pergalingose rungtynėse, bet gyrė naujoką: „Jis atsitiesė“

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą neturėjo sunkumų kovoje su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“. Jau pirmajame kėlinyje nurūkę Lietuvos čempionai 102:78 įveikė svečius.  Visgi po susitikimo žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri rado ir trūkumų bei pripažino – jo auklėtiniai dabar labiausiai laukia atkrintamųjų.  „Pirma rungtynių pusė buvo labai gera, trečias kėlinys – geras, paskutinis ketvirtis – tragiškas.
Krepšinis Prieš 17 val.

Fantastiškai įsibėgėjusi „Olympiakos“ nepaliko šansų Roko Jokubaičio „Barcelonai“ ir išlygino seriją

Pirėjuje ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse susitiko vietos „Olympiakos“ ir „Barcelona“ klubai. Antrame kėlinyje užsikūrę šeimininkai rezultatu 92:58 (21:23, 32:14,19:10, 20:11) nukovė Katalonijos klubą ir išlygino serijos rezultatą.  Primename, kad Barselonoje komandos pasidalino po pergalę, o Pirėjuje pirmajame mače nugalėjo svečių komanda. Lemiamą mačą komandos sužais Barselonoje.  Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.
Krepšinis Prieš 18 val.

„Panevėžys“ namuose pasiekė revanšą prieš Marijampolės komandą

12-ajame ture nesėkmingą atkarpą nutraukė ir pergalę prieš Marijampolės „Sūduvą“ pasiekė „Panevėžys“. Namų tvirtovėje žaidę panevėžiečiai identišku rezultatu atsirevanšavo už pirmame rate patirtą pralaimėjimą – dvikova baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). 11-ąją minutę po pakelto kampinio galva iš arti smūgiavo Matijus Remeikis, jo bandymą sustabdė Giedrius Zenkevičius. 19-ąją minutę aštrų Ernesto Veliulio nutraukė vartų sargas, kamuolys atšoko Nemanja Bosančičiui, jo bandymas buvo blokuotas.
Futbolas Prieš 18 val.

Kaune – naujoko pakylėto „Žalgirio“ pergalė ir Kėdainių gynėjo trigubas dublis

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Kauno „Žalgiris“ (25-3), kuris savų sirgalių akivaizdoje 102:78 (32:15, 29:21, 23:21, 18:21) nušlavė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (8-20). Šios rungtynės komandoms nieko nebekeitė.
73
Krepšinis Prieš 19 val.

„Lietkabelis“ namuose ištraukė pergalę prieš Giedriaus Staniulio vedamą Mažeikių ekipą

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (15-13), kuris namie 88:82 (31:21, 14:25, 23:20, 20:16) palaužė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11-18). Mažeikių komandai reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone liko rungtynės su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“, o panevėžiečiai susitiks su tais pačiais kėdainiečiais ir „Šiauliais“. Šalia esantis „Neptūnas“ (14-15) dar kausis su „Šiauliais“. Kadangi tarpusio pranašumas priklauso klaipėdiečiams, jei pastarieji la...

A lygos debiutantai įspūdingai įveikė „Kauno Žalgirį“, „Džiugas“ mažumoje pranoko alytiškius

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture užfiksuotas geriausias vienos komandos kėlinio benefisas. Vilniaus rajono „TransINVEST“ namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“. Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko. „Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę.
A Lyga naujienos Prieš 19 val.

Martinas Gebenas – apie įveiktas „Real“ žvaigždes, šeimos pagausėjimą ir lenktynes su „Baskonia“

Ispanijos ACB lygoje į atkrintamąsias su Manresos „Baxi“ ekipa siekiantis patekti Lietuvos krepšininkas Martinas Gebenas šiuo metu išgyvena intensyvų laikotapį. Prieš kiek daugiau nei mėnesį 29-erių metų 208 cm ūgio vidurio puolėjui gimė antras vaikas, o treniruotėse tenka atlaikyti didžiulius Ispanijos krepšinio trenerio Pedro Martinezo krūvius.