Vida papasakojo, kad jau nuo mažų dienų ji buvo linkusi į kūrybą ir eksperimentus. Taip pat jai visuomet būdavo svarbu panaudoti senus daiktus antrą sykį ir įžiebti jiems gyvybės.
„Aš esu iš tų žmonių, kurie išplauna maišelius ir juos panaudoja antrą sykį“, – juokavo pašnekovė.
Mintis kilo netikėtai
Moteris pasakojo, kad su vyru iš Lietuvos parsivežė mėsmalę. Ji tikino, kad šioji jau visai nebuvo tinkama naudojimui: mėsą malė lėtai, peiliukai buvo surūdiję.
Visgi, Vidai nekilo rankos jos išmesti. Tad namuose ši mėsmalė praleido kurį laiką iki kol moteriai į galvą šovė geniali mintis:
„Paprašiau vyro kažkaip įkišti į mėsmalę lemputę. Jis, kadangi su manimi niekada nesiginčija, palaiko mano idėjas, tai be klausimų ėmė tai ir padarė.
Tad įdėjo jis į mėsmalę lemputę ir dabar turime štai tokį išradimą. Jis tikrai puikiai namuose atrodo. Pastatėme jį prieškambaryje, jis suteikia namams įdomumo“, – džiaugėsi Vida.
Į Vidos namus užsukę svečiai ir draugai neatsistebi tokiu moters kūrybiškumu. Jie stebisi, kaip paprasta mėsmalė gali būti taip protingai panaudota.
„Jie dažnai klausia, kaip aš tai sugalvojau. Iš tiesų, mėgstu pasėdėti „Pinterest“ programėlėje ir iš ten pasisemti idėjų. Iš šiukšlių, išmetimui skirtų daiktų nemažai ką dar galima sukurti“, – paaiškino Vida.
Įžvelgia ne vieną privalumą
Paklausta, kokius privalumus iš tokių išradimų mato, Vida greitai pateikė dvi priežastis. Visų pirma, ji akcentavo draugiškumą gamtai.
Pasak jos, tai šiuolaikiniame amžiuje labai svarbu. Ji pasakojo, kad tie, kurie gyvena šiame pasaulyje, turėtų pasistengti pasaugoti planetą.
„Žinoma, didžiausias privalumas yra tvarumas. Tu gali daiktą perdaryti taip, kad jo nereikėtų išmesti“, – sakė pašnekovė.
Kitas faktorius, kurį išryškino Vida, buvo originalumas. Moteris džiaugėsi, kad jos namuose gausu jos pačių kurtų darbų.
„Nenoriu, kad mano namai atrodytų, kaip standartiniai. Man svarbu, kad namai būtų originalūs, juk jeigu sumokėsi daug pinigų, tačiau tai nebus ilgalaikiai baldai – kas iš to“, – retorinį klausimą kėlė ji.