• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kasmet Lietuvoje nustatoma šimtai tūkstančių įvairių Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų. Kai kuriais atvejais vairuotojai bando pasitelkti vieną gudrybę ir taip išsisukti nuo  gresiančios atsakomybės.

Kasmet Lietuvoje nustatoma šimtai tūkstančių įvairių Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų. Kai kuriais atvejais vairuotojai bando pasitelkti vieną gudrybę ir taip išsisukti nuo  gresiančios atsakomybės.

REKLAMA

Įvykdžius KET pažeidimą, pavyzdžiui, viršijus leistiną greitį, kai kuriais atvejais vairuotojai, nenorėdami prisiimti kaltės už padarytą pažeidimą, deklaruoja, kad neva KET nusižengimą įvykdė kitas asmuo, todėl jis yra baudžiamas be reikalo.

Tarkime, kai kurie bando ką nors padaryti su automobilio numeriais, kad jie nebūtų tinkamai užfiksuoti ar apsimeta, kad pažeidimo metu prie automobilio vairo buvo kitas asmuo.

Tačiau net ir tokiu atveju policija dažnai sugeba išsiaiškinti, ar asmuo nepateikia melagingų parodymų.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, tokio tipo pažeidimų, kai vairuotojai bandė gudrauti, 2021 m. buvo užfiksuota 50 atvejų. 

REKLAMA
REKLAMA

Tuo metu šiemet iki lapkričio 1 d. tokių pat pažeidimų nustatyta taip pat 50. 

Už melagystes – baudos

Lietuvos kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė Jorūnė Liutkienė vairuotojams primena, kad vairuotojų bandymas gudrauti gali atsirūgti, mat už tai gresia baudos.

REKLAMA

„Asmenų kliudymas administracinio nusižengimo tyrimą atliekančiam pareigūnui atlikti šiame kodekse nustatytus procesinius veiksmus užtraukia baudą nuo 30 iki 170 eurų.

Be to, melagingų liudytojo ar nukentėjusiojo parodymų davimas, melagingos eksperto išvados ar specialisto paaiškinimo teikimas, melagingas ar žinomai neteisingas vertimas administracinio nusižengimo byloje, išskyrus atvejus, kai administracinio nusižengimo byla nagrinėjama teisme, vengimas ar atsisakymas duoti liudytojo parodymus administracinio nusižengimo byloje, įrodymų naikinimas ar jų slėpimas, naudojimasis negaliojančiais, fiktyviais ar kito asmens dokumentais arba kitokia apgavystė administracinio nusižengimo byloje užtraukia baudą nuo 300 iki 860 eurų“, – priminė policijos atstovė.

Skaičiuojama, kad vien per šiuos metus iki spalio 31 d. Lietuvoje užfiksuota 1,157 mln. skirtingų KET pažeidimų. 

O kazkas skaiciuoja kad nuo algos sumokam mokescius, pirkdami maista mokam mokescius, kas menesinius mokescius mokam uz turta, seneliai/tevai pensijoj sedi kaip ubagai, o visus pakeliui namo bando nubauduot policija su nezymeta verslo klases masina ar trikojais krumuose, o baudas administruoja simtai policijos naujuose pastatuose? Kai tuo tarpu gaisrines genda vaziuodamos i iskvietimus, o operacijos yra vilkinamos METAIS, o reikiami vaistai daugeliu atveju nekompensuojami, pas daktarus laukiam savaitem. Reiktu paskaiciuot kad per daug zmones melzia sita valdzia jau irgi.
Ar dar ką sugeba Lietuvos policija be baudų ir trikojių,už pakrūmės statymo.Kiek padaugėjo vagysčių, žmogžudysčių,bet aišku čia nėra skiriama laiko.Geriau stovėti,už krūmo ir pildyti valdininkų storas kišenes baudomis.O,patys policininkai savo algomis pasigirti negali.Bet ir gerai,jei tokie lojalūs,tegul dirba ir už ačiū.
manau pakrumes jau baigesi... bet anaiptol, trikoju pagelba sugeba ilyst pakumen, ta inkila iskiia maigo telefonus ar kiausus... utenos vlns betonke visi kratosi is dziaugsmo o tie dar pelnytis sugeba
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų