Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
niekuo tas panavėžys neypatingas
niekuo tas panavėžys neypatingas
lyginant gyventojų skaičių 2000-ųjų pradžio ir 2025-ųjų pradžioje, turime "prarastus" 600 tūkst. o jei dar pradėsim lyginti amžiaus grupėje iki kokių 25 metų (vaikų ir jaunimo), tai skaičiai bus dar prastesni.
Tai jus paanalizukite kodel Vilniuje ir Kaune gimes auges jaunimas nori likti savame mieste ir kodel is kutu miestu tik uzauge jauni zmones irgi nori i Vilniu ir Kauna.
Jei norite auginti savo miesta pirmiausia isiklausykit ko nori jauni zmones, ko jiems truksta, kas patiktu ir panasiai. Kas trauktu pas jus ir is kitu miestu zmones atvykti. Pirmiausia turi buti patrauklu ir verta. Girdekit jaunima ir reaguokit i ju norus.
Vyresnidms tai gal jau ir visko uztenka, viskas puiku, nieko nebereikia... Bet juk ateitis tai jaunimas, kaip bebutu.
kaina tokia pati kaip ir Vilniuje, Kaune. Pagal specialybe darbu pasirinkimas ribotas.. programuotojui, elektronikui, kulturos darbuotojui....
lietuvoje mietų plėtra tokia chaotišką
lietuvoje mietų plėtra tokia chaotišką
@Naujos statybos buto kad teisingaiusia yra turėti kemperį ir gyenti kur nors aikštelėje greta darbo. ir, svarbiausia, neturėti vaikų. nes jei yra darbo, tai aplinkui nei gyvenamo ploto, nei darželio, nei mokyklos negausi. o jei pilna tuščio būsto, vietos darželiuose ir mokyklose, tada darbo ten su žiburiu ieškoti reikia ir tai nerasi.
Jeigu tu neeilinis darbininkas
Jeigu tu neeilinis darbininkas
tai darbą susirasti sudėtinga. Pvz pabuvai direktoriumi 5m, neperrinko ir viskas. Vilniuje, Kaune pasirinkimas didesnis.
Jto Lietuva gyventojų 2100000 2050m. 1500000 2100m.
aktualijos..., ! Ne silpnų nervų žiūrovams !

Apie OKRAINĄ:
> ekspertai _ eu/skirtingos-kalbos-apie-deportuotus-ukrainos-vaikusde-graaff-apos-o-ir-ropes-paziuriai111703
> rumble _ com/v2uc4w6-whistleblower-ukraine-is-harvesting-children-in-adrenochrome-labs-for-vip-e _ html
> rumble _ com/search/all?q=Ukraine%20Is%20Harvesting%20Children

Apie ROSIJĄ:
> facebook_ com/reel/395378413632433
Nes Lietuva nesirūpina savo piliečiais. Kaip pvz mano atveju: mano dokumentas buvo pavogtas Barcelonoje, ir nuvykęs į ambasadą Madride, buvau labai nemaloniai sutiktas ir aptarnautas. Vos ne ko tu čia atėjai. Labai nemaloniai pasijaučiau. O aš esu paprastas man užtektų kad tik bent maloniai bendrautu.
Darbo vietų mazai.pramone sunykus. Parduotuvių tuoj bus perdaug. Butai brangus ir jų nauju nestato.
Lietuva išniks.Ir su laikų jaunimas paliks ta Lietuva.Lietuvoje gyvens beždžiones.
del panevezyje mazejanciu gyvenyoju skaiciaus kalta vietine valdzia problema ateiti vietiniems miestieciams reiktu ispresti per rinkimus miesto tarybon
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų