Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Dabar gydytojai apie ligas išmano kaip ir aš. Paskaitos internete ir skiria vaistus. Man irgi nesunku paskaityti ir nustatyti savo ligą. Nereikia laukti nei mėnesio,nei metų.
O man,, pasisekė,, šią savaitę apsilankius pas LOR, dėl 2.5 metus užtrukusios slogos. Visą tą laiką lankiausi pas kitą specialistę su tą pačia bėda. Pasiskundžiau, kad nepasiteisino skirtas gydymas. Atsakymas nustebino-o ką, vaistinėje purškalai nosiai pasibaigė?
Prieš vartojimą perskaitykite pakuotės l
reikia būti teisininku-farmacininku, kad suprastum kas ten yra. daktarai tokie , kad geriau gydytis pas dirbtinį intelektą.
Nuo kraujospūdžio dažniausiai skiria beta-blokatorius, o jie dažniausiai neveiksmingi. Pagyvenusiame amžiuje dažnas turi ne per geriausius inkstus ir skysčiai dažnai nulemia aukštesnį kraujospūdį, o tas kraujospūdis kur šokinėja dėl to kad susinervinai, tai dar ne kraujospūdis, jo dažniausiai ir nesureguliuosi.
Šiaip tai lietuviai vartoja labai daug vaistų ir juos noriai geria, nekabinkit makaronų. Sprendžiu pagal save, kai nuo kraujospūdžio vaistai man nepadėjo, tai jų ir negėriau, o kai atitaikė vaistus su skysčius varančiais, iš karto buvo efektas, todėl geriu kasdien. Dažnai gydytojai tik dozę padidina. Kaip ir su cholesteroliu. Pas mus tik cholesterolę gamybą moka blokuoti kepenyse, o kad homocisteinas padidėjęs, tai niekas nieko nedaro, nes matyt farmacininkai dar neapsilankė pas tuos, kas sprendžia procedūras ir algoritmus.
Lietuviai negeria vaistų, kurie turi šalutinį poveikį. Jei jis pasireiškia, kas per durnius gadins kitą sistemą, kai savijauta ir taip bloga. Statinų negeria, nes daugelis netoleruoja, žinau pagal save. Nuo kraujospūdžio daugelis vaistų paprasčiausiai netinkamai parinkti. Juj gydytojai nesigilina, krausjospūdžio padidėjimo priežasties, o tai labai svarbu, parenkant tinkamą vaistą.
Kodėl niekas nesirūpina, kai gydytojas skiria netinkamus arba tarpusavyje nesuderinamus vaistus. Daugybė gydytojų visiškai abejingi pacientams. Didžiausia problema, kad žmonės dėl to paties sutrikimo priversti eiti pas skirtingus specialistus keletą kartų. Jei pakartotinių konsultacijų metu nustatoma, kad anksčiau konsultavęs gydytojas nustatė klaidingą diagnozę arba skyrė netinkamą gydymą, pinigai už nekokybiškas konsultacijas turėtų būti grąžinami ligonių kasoms.
Jei vizito pas gydytoją specialisto sulauki tik po mėnesio, dviejų, o ir papuoles dažnai patenki pas nupirktu diplomu mamyčiuką
man kai prirašo vaistų nuo durnos galvos. Tai aš negeriu, o išlukštenu ir į trilitrinį sloiniką kaupiu. Tada kožnų metų gale nunešu vaistininkei ir padedu ant stalo. Matytumėt kokį vėją vaistininkė kas kart pakelia :DDDDDDD
Taip ir vartoja. Vyrui 18 buvo kai pirminę hipertenziją diagnozavo ir skyrė vaistus nuo spaudimo, tipo gerti visą gyvenimą, nes viršutinė riba 200. Uždraudžiau visokias rūkytas dešras, kartais sumažinau druską, atsipykau su anyta, bet išsireikalavau kad druskos saujom nepiltų į bendrus patiekalus, o sau užsibarstytų. Na aukštesnis tas spaudimas būdavo visą gyvenimą, bet tai 140 viršutinė riba, o ne 200. Jau 53 metai, o vaistų nuo spaudimo po šiai dienai negeria.
@Kaip skiria
tik 53 ir mirs iki 60, va tau ir negeria vaistų bus,,
@a
Giminė tokia ir genai tokia. Kas paveldi, retai iki 50 pratempia. Reikėjo jaunai galvoti, prieš ištekant. Turiu prieš akis ir pavyzdžių, kurie vaistais pasikliauna. Nieko gero. Maniškiui šeimistė ir kardiologas po pilno ištyrimo pagal širdies kraujagyslių programą (dėl šeimos anamnezės darė visus tyrimus kelis kartus) net ir neskyrė nuo spaudimo, įrašė, kad 140 yra pastovi ir tokiam amžiuje toleruotina. Pusbrolis jo kiek jaunesnis, vaistais tas bėdas mažino. Nuo 35 jau be vaistų negali ir su savo 45 jau su vaistų derinimu vargsta, nes kitos bėdos pradėjo lįsti. Negaliu sakyti, kad dėl nuolatinio ar neteisingo vaistų vartojimo čia viskas. Nu bet pas maniškį kol kas tikrai situacija tikrai ženkliai geresnė.
REKLAMA
REKLAMA
Lietuviai vaistus vartoja kaip saldainius – kada nori: „Pati gydausi palei nuožiūrą“