Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mokes uz viska pasiksi, pasiusiuosi ir mokiesi darbuz ora kuri kvepuoji
O kada įves kavos mokestį?
Tiesa kaip prostitutė visi nori bet nemyli.
Socdemai tai ta pati partiją koncervatoriai tik pas socdemus gal mažiau blogio nei koncervatoriu.ir gaunasi kai koncervatoriai daug pavogė tai socdemai užglaisto žmonių sąskaitą
Istorija kartojasi nieko nauja
Istorija kartojasi nieko nauja
@Jonas Žinoma kad būtų tipo demokratija reikalingos partijos kuriuos viena kita keistu dabar mokesčius kelią ir naujus įveda socdemais po jų bus konservatoriai ir su naujais mokesčiais ateis.
Socialdemokratų Planas Chuliganas
Socialdemokratų Planas Chuliganas
Kas gali paneigti, kad po kosmetinės socialdemokratų pajamų mokesčių reformos, kai nėra tokių progresinių pajamų mokesčių ,kaip Vokietijoje, Anglijoje ( iki 42-45 proc., Lietuvoje 20-32 proc.) , nėra tokio pelno mokesčio, kaip Vokietijoje ( 30 proc., dabar 16 proc.) , nėra tokių dividendų mokesčio, kaip Anglijoje ( 0 proc.-39 proc., Lietuvoje 15 proc.)gaunatntys keliašimtatūkstantines ar milijonines metines pajamas ir toliau galimai turės daug laisvų pinigų pigiai supirkti paveldėtą nekilnojamą turtą iš neišgalinčių susimokėti NT mokesčio? Kas gali paneigti, kad socialdemokratai to ir siekia?
@Socialdemokratų Planas Chuliganas Kaip neigti tai kas akivaizdu.
reiktu tuos politikierius bent menesi pasodinti ant minimalios algos ar pensijos gal kitaip pradetu mastyti....
@ona Kad ir iš tuos apgailėtinos pensijos nori išskaičiuoti! Tikrai"gerovės valstybę"! Viską "prichvatizavo" , išpirko, išvoge per 35 metus laisvoje šalyje,o dabar pamatė, kad biudžete skylė didžiausia ir net gynybai nieko neturi!!! Tai "atpirkimo" ožiais tapsime mes, skurdžiai! Kadangi turtingiems čia gyventi rojus!! Liksime ir be NT ,kuri tarp kitko privatizavimo, jeigu ne galiesime sumokėti jų paskaičiuota NT mokiesti,į lauką išmes tada ko gero!! Vat tau ir laisva Lietuva!
vagys
juos reikia priimti, visi kurie bando mokescius keisti, visos valdžios nieko nepasiekia, tik įstatymų prileidzia pakeitimu bet rimto nieko nebūna.
Ko taip delsė ilgai su mokėsčiais laukiam kada reiks susimoketi
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų