Kauno „Žalgiris“ pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 nepaliko šansų Tel Avivo „Maccabi“. Rezultatyviausias žalgiriečių gretose buvo kapitonas Edgaras Ulanovas, kuris po rungtynų pasidalino ir liūdna žinia.

„Kartais gyvenime yra svarbesnių dalykų už krepšinį. Sunku yra rungtyniauti, kai 40 minučių galvoji tik apie netektį šeimoje, kuri įvyko prieš kelias dienas. Tai svarbiausia. Ilsėkis ramybėje, seneli“, – po rungtynių duodamas interviu Eurolygos televizijai sakė E. Ulanovas.

Krepšininkas pergalingose rungtynėse žaidė 28 minutes, per kurias įmetė 14 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Žalgiris“ su keturiomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu bent jau laikinai yra turnyrinėje lentelės viršuje.

„(...)Tikrai lengviau, ypač kai žaidžiame namuose. Vienu metu tiek mes, tiek vis arena užsnūdo. Greičiausiai, kad pasidarė kažkiek neįdomu, bet, kadangi patys prieš savaitę sudalyvavome tokiame istoriniame sugrįžime, nesinorėjo atsidurti kitoje jo pusėje. Nebuvo lengva, ypač antroje rungtynių pusėje, praradome ritmą, pradėjome per ilgai laikyti kamuolį, kažkiek saugoti rezultatą, kas nėra gerai.

O tada ir varžovas pradėjo jaustis patogiau, bet galų gale pavyko išlaikyti pranašumą, keli metimai, išprovokuotos pražangos ir pavyko nuimti nervingumą, nes pabaigoje galėjo būti visaip“, – apie pačias rungtynes vėliau kalbėjo E. Ulanovas.