Valdas Dambrauskas tęsia užtikrintą žygį su Nikosijos „Omonia“ klubu Kirpo pirmenybėse.

Namuose „Omonia“ 1:0 įveikė Larnakos AEK ekipą. Vienintelį šeimininkų įvartį 23-ąją minutę mušė brazilas Ewandro.

AEK lygino rezultatą 75-ąją minutę, tačiau įvartį teisėjas atšaukė po VAR peržiūros.

Įdomu tai, kad AEK vadovauja 1997-2000 metais „Manchester United“ klube rungtyniavęs norvegas Henningas Bergas, su Anglijos galiūnu dukart tapęs šalies čempionu ir triumfavęs Čempionų lygoje.

Visas trejas rungtynes sezono starte laimėjęs V. Dambrauskas su „Omonia“ turi 9 taškus ir su „Aris“ dalinasi pirmas dvi vietas turnyro lentelėje.

Priminsime, kad treneris iš Lietuvos išvedė „Omonia“ į Konferencijų lygos pagrindinį etapą, kuriame spalio 3-ąją Kipro komanda startuos rungtynėmis namuose prieš Reikjaviko „Vikingur“.