Sekmadienio vakarą Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė Paryžiaus olimpinėse žaidynėse išgyveno lemiamą kovą ketvirtfinalyje, kur 21:15 nugalėjo lenkus ir pateko į pusfinalį.

Lietuvos krepšininkai pusfinalyje susikaus su Olandijos 3x3 krepšinio rinktine.

Primename, kad Lenkijos rinktinę šiose olimpinėse žaidynėse lietuviai įveikė jau antrąjį kartą. Pirmame komandų susitikime lietuviai triumfavo 21:12.

Dvikovos pradžioje lenkai vis pirmavo, bet iškart lietuviai išlygindavo rezultatą – 3:3. Dvi sėkmingos lietuvių atakos leido išsiveržti į priekį – 5:3. Tolimą metimą pridėjo Šarūnas Vingelis – 7:3. Lenkai nepaleido varžovų į priekį ir priartėjo – 5:7. Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes Lenkija sumetė baudas ir rezultatas tapo lygus – 8:8. Š.Vingelis pataikė svarbų metimą iš toli – 10:8. Lietuviai dar kiek padidino pranašumą – 12:9.

Likus 3 minutėms Š.Vingelis sumetė baudas ir skirtumas išaugo iki 4 taškų – 14:12. Čia pat lenkai atsakė tolimu šūviu – 12:14. Evaldas Džiaugys pelnė vieno taško vertės metimą su pražanga, o tai lėmė du baudų metimus, kurie buvo tikslūs – 17:12. Nors Lenkija pataikė iš toli (14:17), Aurelijus Pukelis pataikė iš po krepšio – 18:14. Prasidėjus paskutinei minutei skirtumas išaugo iki (19:14) ir mūsiškiai jau pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Lietuviams Š.Vingelis ir E.Džiaugys pelnė po 9 taškus, A.Pukelis – 2, o Gintautas Matulis pridėjo 1. Pralaimėjusiems Michalas Sokolowskis įmetė 7 taškus, Przemyslawas Zamojskis – 5, Filipas Matčakas – 2, Adrianas Boguckis surinko 1.

Rungtynių eiga:

Rungtynes su kamuoliu pradėjo lietuviai, kurie iš karto pelnė taškus, tačiau tuo pačiu atsakė ir lenkai (1:1).

Lenkai surengė sėkmingą ataką ir išsiveržė į priekį, tačiau vėliau prasižengė prieš lietuvius, o jie išlygino rezultatą (2:2).

Lenkai pelnė dar vieną tašką baudos metimu, o dar vieną tašką lietuviams pridėjo E. Džiaugys (3:3).

Š. Vingelis išprovokavo dvi varžovų pražangas, o E. Džiaugys pridėjo dar vieną tašką (4:3).

Š. Vingelis prideda 2 taškus (7:3)!

Lenkijos centras įdėjo galingą dėjimą ir priartėjo prie lietuvių (4:7).

Lenkija sumažina atsilikimą iki 2 taškų (5:7).

A. Pukelis išprovokavo varžovų pražangą ir pelnė 1 tašką (8:5). Lietuviai prasižengė paskutinį leistiną kartą, visos pražangos užtarnaus baudų metimus.

Lenkija išprovokuoja pražangą ir išlygina rezultatą (8:8). Š. Vingelis imasi iniciatyvos ir smeigia tolimą metimą (10:8).

E. Džiaugys padidina lietuvių pranašumą iki 3 taškų (12:9).

Po minutės pertraukėles lenkai iš karto pelnė 1 tašką, tačiau netrukus prasižengė, o Š. Vingelsi pražangą pavertė 2 taškais (14:10).

E. Džiaugys pelno tašką su pražanga! Po baudų metimų Lietuva priekyje (17:12). Visgi netrukus lenkai pataiko tolimą metimą (17:14).

E. Džiaugys pataiso komandos draugo metimą ir prideda tašką (18:14). Lietuviams iki pergalės trūksta 3 taškų.

Tiesioginę rungtynių transliaciją rasite naujienos viršuje.

Na kur dingo tie vėpezos kur lojo, kad laikas lietuviams namo, mažiau gerti, nevykėliai ir t.t. Sėdit užraukę subines ir vėl mąstote kaip čia įkasti. Pasirodo gyvenimas apvalus ir viskas susidėlioja į savo vietas. Lietuvių komanda eina toliau, o jūs trumpinat savo gyvenimą iš neapykantos. Šaunuoliai krepšininkai, ačiū už geras emocijas ir sėkmės pusfinalyje!!!