Sekmadienio vakarą Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kova tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandų, kurioje 100:82 (20:20; 23:18; 32:14; 25:30) triumfavo šeimininkai.

19

Taškų sąskaitą pirmieji rungtynėse atsidarė svečiai, kai 2 taškus pelnė Deividas Sirvydis. Visgi netrukus rezultatą išlygino Marekas Blaževičius (2:2). Toliau vyko apylygė kova ir beveik įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (8:8). Galiausiai ir kėlinio rezultatas buvo lygus (20:20).

Antrajame kėlinyje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau žalgiriečiai netrukus atsakė pirmuoju taikliu tritaškiu (24:23). Tarp komandų antrajame kėlinyje vyko įtempta kova, o likus kiek daugiau nei dviem minutėms šeimininkai susikrovė 6 taškų persvarą (36:30). Iki ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko išsaugoti 5 taškų persvarą.

Nors B.Manekas, Sylvainas Francisco bei Bryantas Dunstonas bandė užkurti žalgiriečius, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Marekas Blaževičius realizavo savo progas. Tuo tarpu po Mato Jogėlos tritaškio „Wolves Twinsbet“ pirmavo jau 56:48.

Viso „vilkai“ rengė spurtą 17:0, kuris leido jaustis labai užtikrintai – 69:48. Tik Alenas Smailagičius pagaliau nutraukė šią atkarpą, tačiau tai guodė menkai, nes po trijų kėlinių šeimininkai triuškino kauniečius – 75:52.

„Žalgiris“ bandė gelbėtis. A.Butkevičius, A.Smailagičius ir S.Francisco surengė spurtą 12:0, kuris atsilikimą rėžė gerokai – 66:78. Po dar vieno S.Francisco tolimo metimo „Žalgiris“ artėjo dar labiau (72:80), tačiau Garrisonas Brooksas ir Andrew Andrewsas neleido svečiams įgyti daugiau pozityvo – 92:79. Liko 2 minutės, ant parketo jau žengė M.Juzėnas ir „Žalgiris“ pripažino pralaimėjimą.

Primename, kad šiose rungtynėse kauniečiai rungtyniavo be savo vyriausiojo trenerio Andrea Trinchieri, kuris, kaip prieš rungtynes pranešė klubas, susirgo. Specialistą pavaduos Tautvydas Sabonis.

„Wolves Twinsbet“: Andrew Andrewsas 21 (4/6 dvit., 3/6 trit., 4 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld., 23 n.b.), Anthony Cowanas 20 (1/6 dvit., 5/7 trit., 4 per. kam., 4 rez. perd.), Matas Jogėla 13 (5/8 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Tre'shawnas Thurmanas 11 (1/5 trit., 7 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 9 (2/5 trit.), Garrisonas Brooksas 8 (10 atk. kam.), Regimantas Miniotas (3/5 dvit., 5 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas ir Marekas Blaževič (3/5 dvit., 4 atk. kam.) po 6.

„Žalgiris“: Sylvainas Francisco 25 (4/6 dvit., 3/8 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 28 n.b.), Brady Manekas (2/6 trit.) ir Alenas Smailagičius po 12, Edgaras Ulanovas 11 (2/5 trit.), Arnas Butkevičius 7 (5 rez. perd.), Deividas Sirvydis 5 (1/5 trit., 5 atk. kam.), Laurynas Birutis (2/6 dvit., 4 atk. kam.) ir Ignas Brazdeikis po 4, Bryantas Dunstonas 2.

Tutis vadovauja. Tuom viskas ir pasakyta...
Nėra pagrindinio trenerio ir matome ko iš tiesų vertas Sabas. Mesti lauk ir kuo skubiau.