Sekmadienį Vokietijoje pasibaigė 2024 m. Europos futbolo čempionatas, kurio finale Ispanijos rinktinė 2:1 nugalėjo Angliją ir tapo pirmąja komanda, iškovojusia ketvirtą Europos čempionato trofėjų.

ITV apžvalgininkas ir buvęs futbolininkas iš Anglijos Gary Neville’as dar prieš turnyrą teigė, kad su Marcu Cucurella Ispanijos rinktinė negali laimėti Europos čempionato, tačiau žaidėjas ir komanda įrodė, kad G.Neville’as klydo.

M.Cucurella buvo pirmasis Ispanijos rinktinės kairiojo gynėjo pasirinkimas, nors ir turėjo sunkų klubinį sezoną Londono „Chelsea“ komandoje. Jis buvo ir vienas tų žaidėjų, kuris pergalingame įvartyje finale asistavo Mikeliui Oyarzabalui.

Po apdovanojimų M.Cucurella nepamiro to, ką sakė G.Neville‘as ir pasidalino jo citata „instagrame“ bei pridėjo: „Mes nuėjome visą kelią, Gary. Ačiū už palaikymą“.

Kartu prie žinutės futbolininkas pridėjo širdelės, trofėjaus ir Ispanijos vėliavos paveikslėlius.