Pietų Korėjoje tęsiasi antrasis šio sezono pasaulio plaukimo taurės etapas trumpame (25 m ilgio) baseine, kuriame penktadienį abu Lietuvos atstovai kovos dėl medalių.

Danas Rapšys 200 m kompleksinio plaukimo finale pirmus 50 m peteliške įveikė antras ir netgi lenkė keturiskart Paryžiaus olimpiados čempioną prancūzą Leoną Marchandą.

Po plaukimo nugara lietuvis krito į 5-ą vietą. Plaukdamas krūtine D.Rapšys prarado dar vieną poziciją, o plaukdamas laisvuoju stiliumi iš 6-os vietos nepakilo.

D.Rapšys finišą pasiekė per 1 min. 53.72 sek. ir buvo per 0.35 sek. nuo karjeros rekordo.

Plaukimą laimėjo vieną ryškiausių šio sporto žvaigždžių L.Marchandas (1:50.91), kuriam trūko 0.61 sek. iki savo paties praėjusią savaitę pasiekto pasaulio taurės rekordo. Pusę finalo lyderiavęs ir plaukiant krūtine L.Marchandą į priekį praleidęs britas Duncanas Scottas finišavo antras (1:51.25). Trečias liko japonas Daiya Seto (1:52.36).

Tuo tarpu vėliau startavęs Andrius Šidlauskas 50 m plaukimo krūtine finale liko 8-as (26.67), vos 0.01 sek. atsilikęs nuo italo Nicolo Martinenghi (26.66). Įtemptą finalą laimėjo kinas Qinas Haiyangas (25.76), aplenkęs Ilją Šymanovičių (25.78) ir korėjietį Choi Dongyeolą (26.05).