Pralaimėjimą NBA patyrė San Fransisko „Warriors“ (2/1) krepšininkai. Steve Kerr auklėtiniai namų arenoje 104:112 (34:34, 20:25, 25:27, 25:26) nusileido Los Andželo „Clippers“ (2/1) ekipai.

Negana pralaimėjimo, „Warriors“ komandos gretose dar traumą patyrė Stephenas Curry. Jis kairės kojos čiurną pasitempė ketvirtojo kėlinio pradžioje ir toliau nebežaidė. Šiame mače jis tą pačią čiurną pasitempė du kartus.

NBA žvaigždė per 26 žaidimo minutes spėjo surinko 18 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 6 klaidas.

„Warriors“ gretose sus 29 taškais rezultatyviausias buvo Andrew Wigginsas.

Nugalėtojams Jamesas Hardenas ir Ivica Zubacas surinko po 23 taškus. Pirmasis dar atliko 11 perdavimų, o antrasis atkovojo 18 kamuolių.

A.Wigginso taškai likus žaisti 3:47 minutei mažino „Warriors“ deficitą iki taško, o po sėkmingų varžovų atsakymų dar vienas kanadiečio metimas švelnino skirtumą 102:105.

Tačiau kitus keturis taškus įmetė „Clippers“ ir Los Andželas iki mačo pabaigos išlaikė daugiau nei vieno metimo pranašumą.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 29 (6/7 dvit., 5/8 trit.), Stephenas Curry 18 (4/7 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Jonathanas Kuminga 12 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Kevonas Looney 10 (4/9 dvit., 11 atk. kam.), De'Anthony Meltonas (2/4 trit.) ir Buddy Hieldas (2/5 dvit., 1/9 trit., 6 atk. kam., 4 kld.) po 8.

„Clippers“: Jamesas Hardenas (4/7 dvit., 2/12 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd., 5 kld.) ir Ivica Zubac (10/19 dvit., 18 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.) po 23, Normanas Powellas 20 (6/8 dvit., 2/7 trit.), Derrickas Jonesas 18 (4/6 dvit., 3/4 trit., 4 atk. kam.), Amiras Coffey 8, Kevinas Porteris 7 (1/5 dvit.), Kris Dunnas 6 (9 atk. kam., 4 per. kam., 4 rez. perd.).