Madrido „Real“ krepšininkai reabilitavosi Ispanijos krepšinio pirmenybių pirmosiose pusfinalio rungtynėse. Pirmąkart po pralaimėto Eurolygos finalo žaidę Chuso Mateo auklėtiniai 97:78 (24:14, 20:22, 28:26, 25:16) namuose įveikė principinį varžovą „Barcelona“.

Dviženklę persvarą madridiečiai įgijo jau pirmajame ketvirtyje, o pirmąją rungtynių pusę laimėjo 44:36.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui Karališkasis klubas jau buvo įgijęs apčiuopiamą persvarą (66:51), tačiau tada „Barca“ sužaidė gerą atkarpą ir kėlinio gale priartėjo iki 10 taškų 72:62.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Rogerio Grimau auklėtiniai dar labiau sumažino atsilikimą, tačiau tada du fantastiškus tritaškius smeigė Sergio Lullas ir atstatė turėtą pranašumą 66:81.

Veterano įkvėpta Real komanda likusį rungtynių laiką žaidė drausmingai ir šventė pirmą žingsnelį į priekį serijoje iki trijų pergalių.

Rokas Jokubaitis rungtyniavo epizodiškai ir per 4 minutes taškų nepelnė. Jis pasižymėjo klaida bei -1 naudingumo balu.

„Real“ 20 taškų pelnė Facundo Campazzo, 18 – Walteris Tavaresas. Abu jie rinko dvigubus dublius, nes F.Campazzo atliko 10 perdavimų, o W.Tavaresas atkovojo 15 kamuolių. Sergio Lullas įmetė 14, Mario Hezonja ir Džananas Musa pridėjo po 10,

„Barcelona“ komandai 13 taškų įmetė Nicolasas Laprovittola, 12 – Willy Hernangomezas, 11 – Jabari Parkeris.