Anot leidinio, 1940-ais britų žvalgybos atstovai manė, kad A. Christie bendravo su slaptu kriptologų padaliniu Blečlio Parke. Šis padalinys atliko svarbų vaidmenį britų kariuomenės likime, sugebėję iškoduoti legendinį vokiečių kodą „Enigma“. Pats centras buvo mažai žinomas – tūnojo valdžios šešėlyje.
A. Christie atkreipė į save valdžios dėmesį 1941-ais, kai pasirodė jos šnipų romanas „N ar M?“. Vieno iš knygos herojų pavardė buvo Bletčlis ir jis teigė, kad yra pašvęstas britų kariuomenės kovai su Hitlerio armija. Taip pat paaiškėjo, kad Agata Christie draugavo su, vienu iš geriausių savo srityje, slaptojo kriptologų padalinio darbuotoju - Dilly Knoxu. Apklausti žinomos rašytojos valdžia nedrįso, išsigandę viešumo. Tačiau jie apklausė Knoxą.
Pokalbio metu kriptologas juos įtikino, kad nieko nežino apie tai, iš kur jo pažįstamos knygose personažai tokiais keistais vardais. Jis įtikino vadovybę, kad išsiaiškins tai asmeniškai. D. Knoxas užėjo pas Agata Christie arbatos ir netyčiom užklausė, kodėl ji nusprendė vieną iš herojų pavadinti Bletčli. Šis klausimas pralinksmino rašytoją. „Mano mielas! Įsivaizduoji, sykį pakeliui iš Oksfordo į Londoną aš užstrigau Blečlio miestelyje. Man ten taip nepatiko, kad aš nusprendžiau jam atkeršyti ir duoti tokį vardą vienam iš pačių nemaloniausių knygos herojų“, - pareiškė A. Christie.
Daugiau MI5 nei autorės, nei jos draugų nieko nebeklausinėjo.