Dainoje S. Slepakovas ironizuoja Kremliaus propagandą ir simbolizuoja cinišką „motinos Rusijos“ savo pačios „vaikų – rusų karių“ aukojimą.
„Mes kreipėmės į Tyrimų komiteto vadovą Aleksandrą Bastrykiną, prašydami atlikti ikiteisminį tyrimą dėl Semiono Slepakovo galimo nusikaltimo, numatyto Rusijos Federacijos Baudžiamajame kodekse („viešas Rusijos kariuomenės diskreditavimas“)“, – pasakojo vietos fondo direktorius Aleksandras Karabanovas.
Taip pat Rusijos „visuomenininkai“ kreipėsi į Teisingumo ministeriją, kad ši įtrauktų žymų Rusijos pramogų pasaulio veikėją į „užsienio agentų“ sąrašus. Pasak fondo atstovų, daina „diskredituoja Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų panaudojimą Rusijos Federacijos interesų ir jos piliečių gynimui, tarptautinės taikos ir saugumo palaikymui, o taip pat ironizuoja nuoširdžius Rusijos Federacijos piliečių, pasiryžusių paaukoti savo šalies labui svarbiausiais dalykais, įskaitant gyvybę, patriotizmo jausmus“.
Semionas Slepakovas, Rusijos žiniasklaidos duomenimis, yra išvykęs iš Rusijos į Izraelį.
„Istorinio paveldo fondas“ Rusijoje nuolat užsipuola karui Ukrainoje nepritariančius rusus ir atlieka teisinio jų persekiojimo iniciatorių funkciją.S. Slepakovas buvo vienu iš pagrindinių Rusijos komikų grupės „Comedy Club“ veidų. Didžioji jų dalis ir toliau tęsia savo veiklą Rusijoje, kai kurie atvirai palaiko Kremliaus politiką. Pats S. Slepakovas yra pagarsėjęs subtilia kritika valdžiai savo kūriniuose, o prasidėjus plataus karo veiksmams Ukrainoje, kartu su savo šeima paliko šalį.
Tiesa, S. Slepakovas daugelį metų vengė atvirai kritikuoti valdžią, „YouTube“ pokalbių laidose, nors ir aiškindavo nesutinkantis su kai kuriais Kremliaus veiksmais, laikėsi „neutralios“ pozicijos. 2014-aisiais, pačiame įvykių Ukrainoje įkarštyje, sukūrė dainą, pašiepiančią Vakarų tariamą norą „turėti Rusiją“, kas iš esmės atitinka ir dabartinę Kremliaus politiką, kurioje kaltinama kitų šalių politika Rusijos atžvilgiu.