• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aukšto rango Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūno Mariaus Staniulio sutuoktinė technologijų įmonėje „Foxpay“ eina vadovaujančias pareigas, skelbia delfi.lt.

Aukšto rango Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūno Mariaus Staniulio sutuoktinė technologijų įmonėje „Foxpay“ eina vadovaujančias pareigas, skelbia delfi.lt.

REKLAMA

Kaip penktadienį pranešė naujienų portalas, FNTT Pinigų plovimo prevencijos valdybos Analizės skyriaus viršininko M. Staniulio žmona Jolanta Staniulė „Foxpay“ finansų vadovė yra nuo 2013 metų gruodžio.

Registrų centro duomenimis, nuo šių metų sausio 25 dienos iki vasario 28 dienos moteris buvo ir „Foxpay“ direktorė, nurodoma publikacijoje.

ELTA primena, kad Lietuvos bankas atlieka patikrinimą dėl finansinių technologijų įmonės „Foxpay“. Savo ruožtu Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl įmonės veiklos.

„Foxpay“ buvo atsidūrusi vyriausybinės Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos akiratyje – pranešta, kad pastaroji neleido „Foxpay“ savininkei I. Trinkūnaitei įsigyti įmonės „LITLAB“, kurios pagrindinis akcininkas – buvusios ministrės M. Navickienės sutuoktinis M. Navickas. Komisijos vertinimu, investuotoja I. Trinkūnaitė neatitinka nacionalinės svarbos objektų apsaugos įstatyme keliamų reikalavimų.

REKLAMA
REKLAMA

M. Navickas „Foxpay“ valdyboje dirbo nuo 2022 m., nuo 2023 m. pabaigos iki 2024 m. pradžios buvo šios įmonės direktoriumi. Visgi, Lietuvos bankui pradėjus tyrimus, M. Navickas pasitraukė iš „Foxpay“ valdybos.

REKLAMA

Tiesa, naujienų portalas 15min.lt skelbė, jog už sukčiavimą teistas I. Trinkūnaitės sugyventinis V. Germanas kurį laiką dirbo M. Navicko valdomoje „LITLAB“. Taip pat pranešta, jog M. Navickienės sutuoktinis su V. Germanu priiminėjo sprendimus I. Trinkūnaitės įsteigtoje įmonių grupėje „iSun“. M. Navickas yra vadovavęs ir kitoms su I. Trinkūnaite ir V. Germanu susijusioms įmonėms.

M. Navickienė yra teigusi, jog I. Trinkūnaitė yra tolima jos giminaitė – vyro brolio žmonos sesuo. Anot politikės, su ja politikė bendrauja retai, o apie I. Trinkūnaitės sugyventinio V. Germano praeitį su teisėsauga nieko nežinojo.

Vėliau 15min.lt pranešė, kad pernai ministrė kartu su I. Trinkūnaite ir jos sugyventiniu V. Germanu privačiu lėktuvu skrido į Dubajų.

Dėl kilusio skandalo dėl ryšių su I. Trinkūnaite bei V. Germanu, M. Navickienė pasitraukė iš ministrės posto.

kuo toliau tuo graziau
kuo toliau tuo graziau
puiku. tegu situacija vyniojasi toliau
Turėjo net FNTT stogą. Kai tuo tarpu paprastas žmogelis turi pastoviai supystiems bankams aiškintis dėl savo kasdienių operacijų - ar jis netyčia neplauna pinigų ir neremia terorizmo. Net žmonės į banko sąskaitą gaunantys tik atlyginimus ar pensijas - priversti bankams kažką įrodynėti. O kokiu mastu veikia realūs makleriai??? Kur bankai ir kitos institucijos tada būna??? Ar tik prie eilinių žmonių prisipysinėt sugeba???
Pinigų plovimo analizės skyriuje
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų