Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse šeštadienį Kauno "Žalgiris" namuose tik po pratęsimo 84:81 (17:26, 20:15, 14:15, 20:15; 13:10) įveikė Valmieros "Valmiera" (Latvija) ekipą.

Kauno komandai (14 pergalių/2 pralaimėjimai) Marcusas Brownas pelnė 25 taškus, Mirza Begičius surinko 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Marijus Delašas pridėjo 13 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Valmieros ekipoje (5/10) Daviinas Davisas surinko 21 tašką, Blažas Črešnaras - 15, Juris Adžejevskis - 14, Kasparas Ciprusas (12 atk. kam.) - 11.

Pirmąjį kėlinį žalgiriečiai pralaimėjo 17:26. Iki ilgosios pertraukos Kauno klubas sumažino atsilikimą iki keturių taškų 37:41, o prieš lemiamą ketvirtį atsiliko 51:56.

Ketvirtąjį kėlinį "Žalgiris" pradėjo spurtu 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 57:56. Likus 4 min. 20 sek. iki ketvirčio pabaigos, svečiai įgijo penkių taškų pranašumą 68:63. Po M. Begičiaus ir Aleksandro Čapino dvitaškių bei po keturių iš eilės M. Brauno taškų žalgiriečiai išsiveržė į priekį 71:68. Likus 30 sek., Janis Kaufmanis pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą.

Pratęsime likus žaisti 1 min. 29 sek., svečiai turėjo minimalų pranašumą 79:78. Šešis taškus iš eilės baudų metimais pelnė M. Braunas ir, likus 7 sek. "Žalgiris" pirmavo 84:79. Valmieros ekipai per likusį laiką pavyko tik šiek tiek sumažinti skirtumą.