Pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Kauno „Žalgiris“ (7 ir 6), svečiuose be didesnio vargo 90:79 (25:18, 26:22, 18:16, 21:23) įveikęs Kijevo „Budivelnik“ (5 ir 10) ekipą bei dar vienu žingsniu priartėjęs prie atkrintamųjų turnyro varžybų.

Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (4:4). P.Jankūnas pelnė dvitaškį su pražanga, o vėliau surengė dar vieną sėkmingą ataką, tad žalgiriečiai nutolo (9:4). V.Lipkevičiui smeigus tritaškį skirtumas išaugo iki 8 taškų (14:6). Besibaigiant pirmajam kėliniui šeimininkai sumažino atsilikimą iki septynių - 25:18.

Sužaidus keturias antrojo kėlinio minutes A.Agafonovas pataikė iš toli ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (32:30). Pastarajam už itin šiurkščią pražangą gynyboje skirta nesportinė pražanga, „Žalgiris“ vėl padidino atstumą nuo varžovų (37:32). T.Delininkaičiui pelnius 5 taškus paeiliui persvara išaugo iki keturiolikos (48:34). Prieš didžiąją pertrauką šeimininkų deficitas buvo 11 taškų - 51:40.

Trečiąjį kėlinį šūviu iš toli pradėjo S.Weemsas, o kauniečiai, pasinaudoję „Budivelnik“ klaidomis, padidino pranašumą iki 18 taškų (58:40). Ketvirčio pabaigoje priešininkai spurtavo 5:0 ir sumažino atstumą iki trylikos - 69:56.

Ketvirtajame kėlinyje M.Popovičiui įmetus dvitaškį su pražanga skirtumas vėl išaugo iki 15 taškų (76:61). Šeimininkams surengus dvi sėkmingas atakas skirtumas ištirpo iki dešimties taškų (82:72). Iki mačo pabaigos „Žalgiriui“ teliko išsaugoti pergalingą persvarą - mačą rezultatu 90:79 laimėjo „Žalgiris“.

Pirmąją komandų akistatą Kaune rezultatu 74:58 laimėjo „Žalgiris“.