Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato Elito diviziono nugalėtojo titulą apgynė Kauno „Žalgirio“ klubas. Jis finale sekmadienį Kauno sporto halėje 75:67 (20:14, 20:21, 13:20, 22:12) įveikė Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF

„Žalgiris" BBL čempionu tapo ketvirtąjį kartą. Prieš tai Kauno komanda šiose varžybose triumfavo 2005, 2008 ir 2010 metais.

Po dviejų kėlinių žalgiriečiai pirmavo 40:35, o po trijų ketvirčių atsiliko 53:55.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 3 min., rezultatas buvo lygus 60:60. Tada Kauno krepšininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir atitrūko 65:60. Likus žaisti 39 sek., Rygos komanda buvo priartėjusi iki keturių taškų 67:71, bet žalgiriečiai taikliais baudų metimais įtvirtino savo pergalę.

„Žalgiriui" Tadas Klimavičius pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Jis buvo išrinktas naudingiausiu finalo ketverto turnyro žaidėju.

Nugalėtojų gretose Paulius Jankūnas surinko 12 taškų, Markusas Braunas (Marcus Brown) pridėjo 9 taškus.

VEF ekipoje Trevonas Hjūzas (Trevon Hughes) pelnė 16 taškų, Kristapas Janičenokas - 12, Taileris Keinas (Tyler Cain) - 10.

Kaip jau skelbta, rungtynėse dėl trečiosios vietos Vilniaus „Lietuvos ryto„ komanda 84:80 (24:21, 18:18, 27:23, 14:18) įveikė Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) ekipą su Mindaugu Kuzminsku.