Tomo Pačėso treniruojamas Sopoto „Asseco Prokom“ klubas patyrė pralaimėjimą, todėl Kauno „Žalgiris“ vis dar turi galimybių patekti į kitą Eurolygos etapą. Lenkai namuose 64:76 (12:20, 28:15, 18:13, 18:16) nusileido be Juano Carloso Navarro žaidusiai „Barcelona“ ekipai.

Rungtynės prasidėjo ypatingai kovingai nusiteikusių „Asseco Prokom“ komandos žaidėjų atakomis ir po D.Logano dėjimo iš viršaus šeimininkai pirmavo 13:6. Ispanai nerado savo žaidimo, o lenkai didino pranašumą ir antrojo kėlinuko pradžioje jau turėjo 10 taškų persvarą (25:15).

Tačiau „Barcelona“ klubas įspūdingai spurtavo 18:0 ir išsiveržė į priekį 33:25. Tačiau lenkai nenuleido rankų. Po didžiosios pertraukos keturis taškus iš eilės pelnė D.Loganas, o D.Ewingo tritaškis grąžino "Asseco Prokom" ekipai persvarą - 42:40.

Vis dėlto ispanai susigrąžino pranašumą ir daugiau nebeleido šeimininkams priartėti. Jau trečiojo kėlinuko pabaigoje D.Andersenas padidino svečių pranašumą iki dviženklio - 58:48. Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje A.Barrettas pridėjo du tritaškius ir komandas jau skyrė 16 taškų - 73:57.

„Asseco Prokom“: D.Loganas 19 (metimai 8/20, 5 atk.kam.), P.Burke 13, D.Ewingas 11, P.Zamojski 9, R.Burrellas 8 (7 atk.kam.).

„Barcelona“: E.Ilyasova (10 atk.kam.) ir R.Grimau - po 14, D.Andersenas 12 (8 atk.kam.), G.Basile 9, A.Barrettas 8.