Į Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalo ketverto turnyrą tvirtai žengė Kauno „Žalgiris“, namuose 90:73 (26:18, 21:18, 18:13, 25:24) nesunkiai nugalėjęs Prienų „Rūdupį“ ir laimėjęs seriją iki dviejų pergalių 2:1.

Rungtynes tritaškiu pradėjo V.Lipkevičius, o sužaidus penkias minutes „Rūdupis“ dar nebuvo pelnęs nė taško (15:0). Pirmasis prieniškių taškų kraitį baudų metimais atidarė G.Orelikas. M.Kalniečiui pataikius iš toli kauniečiai turėjo jau 16 taškų pranašumą (18:2). Besibaigiant pirmajam kėliniui „Rūdupis“ po M.Rakovičiaus nesportinės pražangos sumažino atsilikimą iki aštuonių - 26:18.

Antrajame kėlinyje G.Kadžiulis tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų (28:25). Po M.Popovičiaus šūvio iš toli „Žalgiris“ atstatė 8 taškų persvarą (37:29). Prieš didžiąją pertrauką svečiai turėjo 11 taškų deficitą - 47:36.

Sužaidus pusę trečiojo ketvirčio žalgiriečiai ir vėl turėjo 16 taškų persvarą, kurią netrukus aptirpdė V.Dabkaus dvitaškis su pražanga (55:41). R.Javtokui vėliau atsakius tuo pačiu Kauno klubas buvo priekyje jau 20 taškų (63:43). Prieš ketvirtąjį kėlinį svečiai iš Prienų atsiliko šešiolika - 65:49.

Paskutiniajame ketvirtyje D.Collinsas užsidirbo nesportinę ir techninę pražangas, tad tai suteikė „Rūdupiui“ šansą sumažinti skirtumą iki dešimties (67:57). A.Juškevičius taip pat užsidirbo techninę pražangą, skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki 15 taškų (72:57). Per likusį laiką prieniškiai pakreipti rungtynių eigos nesugebėjo ir „Žalgiris“ rungtynes laimėjo rezultatu 90:73.

„Žalgiris“: T.Delininkaitis 18, M.Popovičius 12, R.Javtokas ir V.Lipkevičius po 10, M.Rakovičius 9.

„Rūdupis“: V.Dabkus 17, A.Juškevičius 16, S.Buterlevičius 11.