Kauno „Žalgirio" jaunimo komanda tęsia sėkmingą pasirodymą Eurolygos jaunimo turnyre Barselonoje ir po atkaklios kovos rezultatu 74:65 (19:16, 23:16, 13:20, 19:13) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda" dublerius.

„Žalgirio" jaunimas pirmavo jau nuo pirmųjų minučių, tačiau pramestos baudos bei klaidos sutrukdė lietuviams susikrauti didesnį pranašumą (19:16). Serbams itin sutinkiai sekėsi stabdyti Artūrą Gudaitį, kuris jau per pirmąsias dešimt minučių pelnė devynis taškus.

Antrajame kėlinuke „Crvena Zvezda„ ekipa bandė pasivyti kauniečius, tačiau apsišaudžius tolimais metimais komandas tebeskyrė trys taškai (28:25). Kiek saugiau „Žalgiris“ galėjo jaustis po taiklaus Kasparo Vecvegarso tolimo metimo nuo lentos bei dviejų sėkmingų Justo Tamulio reidų link krepšio (35:26). Iki ilgosios pertraukos likus porai minučių Marius Grigonis dviem taikliais baudų metimais padėjo „Žalgirui„ padidinti savo persvarą iki dviženklės (37:26), kurią „Žalgiris“ išlaikė iki didžiosios pertraukos (42:32).

Antrojoje rungtynių pusėje „Žalgirio„ klubo puolimas kiek sustojo - lietuvių, kurie dažnai klydo ir per trečiąjį kėlinuką pelnė vos 13 taškų, metimai skriejo pro šalį, o „Crvena Zvezda“ vėl pavojingai priartėjo (55:52). Lemiamame ketvirtyje serbai dar bandė kabintis ir siekti pergalės, tačiau užtikrintai pabaigą sužaidęs „Žalgiris" pergalės iš rankų nepaleido.

„Žalgiris": A. Gudaitis (12 atk. kam.) ir K. Vecvagarsas - po 15, M. Grigonis 11, T. Jogėla 10, V. Kariniauskas 8.

„Crvena Zvezda": A. Bojičius 20 (7 atk. kam.), I. Marinkovičius 12, S. Potas 11, M. Radonjičius 10.