Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sveiki, pasidalinsiu savo istorija.
2005 metų medicinos srities Nobelio premija paskirta ... už Helicobacter pylori klinikinio vaidmens išaiškinimą. Gaila, nežinojau, kad už tai duoda didžiules premijas, nes apie 1993 m. Kaune, Kęstučio g. pradžioje, pusrusyje įsikūrusiame senų knygų knygynėlyje nusipirkęs nutrintą rusišką medicinos brošiūrėlę, suradau aprašytą savo problemą ir jos gydymą neutralizuojant Helicobacter komplekse su antibiotiku amoksicilinu ir bismuto nitratu. Man tai buvo stebuklinga žinia ir paskutinė viltis išvengti operacijos ir pavasarinių/rudeninių paūmėjimų. Pasinaudojus ten aprašytu gydymo būdu, problema dingo iškart. Per tris dešimtmečius nei vieno recidyvo! Taigi, taip išeina, kad šis Nobelinis būdas išstudijuotas ir aprašytas specialiojoje literatūroje buvo gerokai anksčiau, negu skelbiama. Kodėl pereito amžiaus pabaigoje gydytojai nesiūlė šio medikamentinio gydymo, palieku spręsti sąmokslo teoretikams :) Specialistams, norintiems išsiversti ir pastudijuoti, o gal papretenduoti į dar vieną Nobelį, galėčiau surasti minėtą seną brošiūrėlę. Parašykite į komentarus - atsiųsiu pavadinimą, nes dabar tektų ilgai ieškoti tarp senų knygų. Senas knygas skaityti verta!
Deja... Ir išnaikinus Helicobacter Pylori erozijos ir opos kartojasi, ir tam kaip tik turi didžiausią įtaką nervų sistemos būklė. Ar ne nervų sistema reguluoja visus viršinimo procesus? Didžioji žmonių populiacijos dalis yra užsikrėtę H. Pylori, bet opalige serga tik jos maža dalis dalis. ???
@LY Kai stresuoji, spazmuoja skrandžio ir žarnyno kraujagyslės, sutrinka audinių mityba. Prasideda uždegimai - gastritai, kolitai, o jei tai tęsiasi nuolat nukenčia kraujagyslės, širdis, atsiranda opos ir viskas baigiasi onko procesu. LY būk visada geros nuotaikos!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų