Sekmadienį Anglijoje buvo sužaistos vienerios "Premier" lygos XXIV-ojo turo rungtynės.

"The Hawthorns" tvirtovėje susigrūmė savo žiūrovų palaikoma "West Brom" prieš "Liverpool". Brendano Rodgerso auklėtiniams nepavyko išsaugoti pirmajame kėlinyje įgyto pranašumo ir mačas baigėsi taikiai, 1-1.

"Raudonieji" į priekį įsiveržė 24-ąją minutę. Po tikslaus Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo puolėjas Danielis Sturridge'as. Daugiau įvarčių per pirmąsias 45 minutes nei į vienus vartus nebuvo pelnyta.

Antrajame kėlinyje svečiai nudžiugino žiūrovus. 67-ąją minutę pasižymėjo Victoras Anichebe, kurio pelnytas įvartis buvo paskutinis, todėl ekipos pasidalino po tašką.

Šiandien Londone taip pat bus sužaistos dar vienerios rungtynės, kuriose susitiks "Crystal Palace" prieš "Arsenal" klubą.