Čempionų titulą ginantys Kauno "Žalgirio" krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), svečiuose rezultatu 88:80 (31:20, 18:22, 22:15, 17:23) nugalėję Klaipėdos "Neptūno" ekipą.

Kauniečiai aktyviai pradėjo rungtynes ir jau ketvirčio viduryje po P.Jankūno dvitaškio turėjo dviženklį pranašumą (19:9). Žalgiriečiai tvirtai kontroliavo žaidimą ir išlaikė dviženklį pranašumą iki kėlinuko pabaigos 31:20.

Antrajame kėlinuke P.Morkeliūnas, M.Mažeika ir A.Eitutavičius pataikė po tritaškį ir sumažino "Neptūno" deficitą iki 5 taškų (29:34). Nors kauniečiai kelis sykius padidino persvarą iki 10 taškų, klaipėdiečiai skirtuma sumažindavo. Kėlinuko pabaigoje "Neptūno" atsilikimą galėjo dar labiau sumažinti M.Mažeika, bet jis prametė tris baudos metimus, o "Žalgiris" po dviejų kėlinukų pirmavo 49:42.

Trečiąjį ketvirtį žalgiriečiai pradėjo spurtu 9:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (58:44). "Žalgiris" buvo padidinęs atotrūkį iki 18 taškų (68:50), bet V.Vasylius pataikė dvitaškį, o D.Gailius - tritaškį. Po trijų kėlinukų žalgiriečiai pirmavo 71:57.

Ketvirtajame kėlinuke "Žalgiris" ir toliau turėjo įtikinamą persvarą. Nesunkiai taškus rinkę kauniečiai tik didino pranašumą ir po eilinio W.Deane'o metimo pirmavo 20 taškų skirtumu (81:61). Dvikovos pabaigoje kauniečiai leido sau atsipalaiduoti, bet laimėjo susitikimą 88:80.

"Neptūnas": M.Mažeika 17, V.Vasylius 16, D.Gailius 13, A.Eitutavičius, R.Trakimas ir P.Morkeliūnas - po 8, E.Dainys 7.

"Žalgiris": W.Deane'as 28 (4 rez.perd., 4 kld.), D.Šalenga 16, Ž.Janavičius 10, P.Jankūnas (9 atk.kam.) ir T.Klimavičius - po 9, R.Alijevas 8 (6 atk.kam.).