• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyriausybė atnaujino Privatizavimo komisijos sudėtį. Komisija priima sprendimus dėl objektų privatizavimo sandorių ar programų, jų sustabdymų ar nutraukimų.

Vyriausybė atnaujino Privatizavimo komisijos sudėtį. Komisija priima sprendimus dėl objektų privatizavimo sandorių ar programų, jų sustabdymų ar nutraukimų.

REKLAMA

Sprendimas šios savaitės Vyriausybės posėdyje priimtas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva, daugumai Privatizavimo komisijos narių neinant ankstesnių pareigų. Todėl, anot ministerijos, norint užtikrinti tinkamą komisijos darbų atlikimą, buvo reikalingas atnaujinimas. 

Ministrų kabinetas patvirtino, kad atnaujintos komisijos pirmininkas būtų ekonomikos ir inovacijų viceministras Darius Indrūnas. Tuo metu komisijos nariais Vyriausybė paskyrė vidaus reikalų viceministrą Vaidotą Jakštą, žemės ūkio viceministrą Andrių Palionį, finansų viceministrą Darių Sadecką, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerę Eglę Radišauskienę, o Seimo pirmininkas Saulius Skvernelis paskyrė opozicijos atstovus Dalių Krinicką ir Ričardą Sartatavičių. 

Kaip primena ministerija, įstatyme nustatyta, kad Privatizavimo komisijos pirmininką ir 4 jos narius skiria ir atleidžia Vyriausybė, o 2 narius skiria Seimo opozicinės frakcijos, juos patvirtina Seimo pirmininkas. 

Aukok
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų