• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus „Žalgiris“ nori pagaliau turėti savo namus. Apie tokią iniciatyvą ketvirtadienio popietę paskelbė „Žalgirio“ ištikimiausi aistruoliai ir klubo vadovė Vilma Venslovaitienė.

9

Vilniaus „Žalgiris“ nori pagaliau turėti savo namus. Apie tokią iniciatyvą ketvirtadienio popietę paskelbė „Žalgirio“ ištikimiausi aistruoliai ir klubo vadovė Vilma Venslovaitienė.

REKLAMA

Liepkalnio gatvėje Vilniuje įsikūręs 5,5 tūkst. vietų LFF stadionas nuo 2010-ųjų priklauso šalies futbolo federacijai.  Prieš keletą metų LFF stadiono nesutiko parduoti išsimokėtinai, bet dabar pozicija pasikeitė.

Tuomet buvo skelbiama, kad stadiono kaina apie 5 mln. eurų, bet galiausiai stadionas liko neparduotas. Dabar V. Venslovaitienė patikslino, kad suma 5 mln. eurų nesieks.

Kaip spaudos konferencijoje sakė „Žalgirio“ klubo direktorė V. Venslovaitienė, dabar klubas, kartu su verslo pagalba, yra pajėgus įsgyti stadioną.

Verslas prisidėti prie stadiono gali per mokesčių lengvatą, tačiau paraiškas savivaldybei reikia pateikti iki lapkričio 1 dienos.

REKLAMA
REKLAMA

O iš pradžių „Žalgirio“ atstovai apsilankė pas miesto savivaldybę, bet iš jų išgirdo, kad miesto prioritetas yra nacionalinis stadionas.

REKLAMA

„Nuvykome pas Vilniaus merą, bet išgirdome labiau „ne“ nei „taip“. Miesto prioritetas yra nacionalinis stadionas. Visgi, kaip tame nacionaliniame atrodytų „Žalgiris“, irgi neišgirdome. Visa situacija neramina, todėl ėmėmės iniciatyvos“, – teigė „Žalgirio“ sirgalių atstovas Tadas Salaveičikas. 

Kiti žingsniai buvo natūralūs. Sulaukiau verslo žmogaus skambučio, kad nori padėti „Žalgiriui“. Iš to gimė idėja, kad reikia sugrąžinti „Žalgiriui“ namus ir prašome verslo prisidėti“, – pridūrė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Anot jo, jau yra žodiniai susitarimai su LFF vadovais dėl stadiono pardavimo išsimokėtinai.

„Planas buvo per dešimt metų susigrąžinti akademiją. Gal užtrukome kiek ilgiau, bet tai pavyko padaryti. Dabar esame arti kitos svajonės, kad turėtume namus, jog klubo vaikai turėtų namus. Esu pilna ryžto, nes tai labai realu. Ačiū visiems, kas tikite, nes investuojame į vaikų ateitį. 

Kviečiu visus susivienyti. Tiesiog susijungti verslui dėl vaikų, dėl mūsų futbolo ateities“, – sakė V. Venslovaitienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Verslui ta lengvata nieko nekainuoja, o stadionas bus vaikams. Esame labai arti tikslo“, – pridūrė ji.

Anot jos, tikimasi, kad verslas galėtų prisidėti daugmaž milijonu. Visa suma už LFF stadioną būtų mokama dalimis. 

LFF stadionas būtų akademijai

„Mintis ta, kad stadionas bus akademijai. LFF, vertindama į viską, atsilepia mūsų poreikiams. Jie leis išsimokėti dalimis, atviri mūsų pasiūlymams. Natūralu, kad norisi greičiau, bet per keletą metų, manau, mes tą pajėgūs padaryti. Aišku, viskas priklauso ir nuo klubo rezultatų.

REKLAMA

Kuo daugiau gauname iš UEFA, kuo geresni rezultatai, tuo daugiau uždirbame ir galime juos paskirstyti“, – sakė V. Venslovaitienė.

„Nacionalinis stadionas galėtų būti mūsų pagrindinei komandai, o šis stadionas liktų akademijai. Juk jei nebus sąlygų auginti vaikus, tai nebus ir rezultatų. Tiesiog kviečiu visus prisidėti. Man 2022 metais nepavyko įkalbėti LFF, o sirgaliams dabar pavyko. Einame teisingu keliu ir liko nedaug. Reikia tik Vilniaus miestui ir verslui susijungti“, – kalbėjo V.Venslovaitienė.

Kaip konferencijoje sakė klubo direktorė, jei prie iniciatyvos prisidėtų bent 20 verslo subjektų, norimus tikslus pavyktų pasiekti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų