Gyvos gėlės visuomet atrodo dailiai, rafinuotai, o kartu ir trapiai, jų laikinumas lyg simbolizuoja sužadėtuvių pabaigą ir naujo bei itin svarbaus etapo kiekvieno žmogaus gyvenime pradžią.
Natūralu, kad gėles reikėtų derinti prie aplinkos, nesirinkite perdėm margų puokščių, nes jos gali kirstis su įvairiaspalve svečių apranga, geriau rinktis pastelinių spalvų žiedus bei jų kompozicijas arba nuspręsti, kuri viena spalva vyraus. Jeigu labai norisi margumo, lauko gėlių puokščių, tai tegul jų nebūna daug, o jų deriniui suteikite neutralią atsvarą, pavyzdžiui, ryškiaspalves laukų gėles derinkite su džiovintomis smilgomis, kiškio ašarėlėmis; merkite jas į baltas vazas, rinkitės vienspalvius indus ir kuo paprastesnes staltieses, servetėlės.
Stenkitės rinktis augalus, kurie kvepės labai švelniai, svečius (ypač nėščias moteris) stipraus aromato žiedai gali erzinti.
Jeigu negalite sau leisti pirkti didelio kiekio gėlių arba neturite sodo, kuriame jų būtų galima prisiskinti, tai pasikliaukite gamtos dovanomis – dailios smilgų puokštės, kompozicijos su samanomis, vaiskiai žali paparčiai atrodo ne ką prasčiau nei pirktiniai žiedai, o ir jų rinkimą galima paversti puikia pramoga su pamergėmis bei draugėmis, tai net gali tapti smagia įžanga į mergvakarį.
Pasistengėme parinkti ne tik gražių, bet ir kuo įvairesnių idėjų, kaip vestuvių šventės aplinką padailinti gyvomis gėlėmis. Peržvelkite galeriją, drąsiai kopijuokite ir interpretuokite: