„Pasitikiu savimi, būtent todėl nesijaudinu, kai ateina laikas nusimesti drabužius. Prireikė metų, kad galėčiau taip jaustis ir atrodyti. Iš pradžių visa ši transformacija buvo daugiau vidinė, turėjau išmokti tinkamai elgtis su savo kūnu, bet neilgai trukus pasirodė ir pirmieji rezultatai“, - pasakojo moteris.
Prieš naująją jos sveikatingumo ir rūpinimosi savimi rutiną, Louise sportu užsiiminėdavo nereguliariai, tam didžiulę įtaką darydavo ir jos santykių statusas.
„Jei patirdavau išsiskyrimą, daug laiko praleisdavau sporto salėje. Neturėjau draugo, norėjau susigrąžinti formą, o sportas man padėdavo pasijusti geriau“, - teigė ji. „Bet vėliau, pradėjus kurti naujus santykius, jiems įsisiūbavus ir atsiradus didesnei laisvei, kai kalba eina apie figūrą, pradėdavau vagyti nesveiką maistą, linksmindavausi vakarėliuose, negerbdavau savo kūno.
Per savaitę 2-3 kartus vartodavau alkoholį, o po to jausdavausi prastai, neturėdavau motyvacijos. Elgiausi nerūpestingai, klubuose pamiršdavau drabužius, rankines, kartą per mėnesį pamesdavau mobilųjį telefoną. Alkoholis labai neigiamai veikdavo mano protą, mintis, o ilgą laiką taip bedarant, sunkiai suvokdavau, ko noriu iš gyvenimo.“
Moteris tęsė pasakojimą: „Manau, kad kurį laiką sirgau depresija. Dabar galiu pažvelgti į praeitį ir matyti, kaip toli nuėjau. Buvau nekontroliuojama, panašiai ir elgiausi, o dabar mano gyvenimas visiškai kitoks. Man jis teikia ne tik pasitenkinimą, bet kasdien esu pakilios nuotaikos. Nesigailiu savo senojo gyvenimo, nes kiekvienas veiksmas yra svarbus, bet labai daug laiko iššvaisčiau sau kenkdama.“
Moters gyvenimo trukdžiais buvo jos santykiai su vyrais, meilės ir draugystės, o tiksliau, negalėjimas normaliai funkcionuoti, šalia neturint žmogaus.
„Buvau priklausoma nuo kitų. Kaskart nutrūkus draugystei, patyrus išsiskyrimą, kurį laiką nežinodavau, kaip reikia gyventi“, - pripažino Louise.