Per žingsnį nuo Pietų Korėjoje vykstančio pasaulio moterų bokso čempionato medalio liko Vaida Valskytė.

Penktadienį svorio kategorijos iki 64 kg ketvirtfinalio dvikovoje, kurios nugalėtoja užsitikrino mažiausiai bronzos medalį, Vaida Valskytė vienbalsiu teisėjų sprendimu 0:3 pralaimėjo vienintelei iš šeimininkių į pusfinalį patekusiai korėjietei Shim Hee-Jung.

Sėkmingų burtų dėka tiesiai į aštuntfinalį patekusi lietuvė pirmoje kovoje 3:0 nugalėjo Barbadoso atstovę Kimberly Gittens.

Kita Lietuvos boksininkė Ana Starovoitova dar pirmadienį svorio kategorijos iki 57 kg šešioliktfinalyje 0:3 pralaimėjo Mongolijos atstovei Ouny Nergui ir pasitraukė iš varžybų.

Iš viso kovas planetos moterų bokso pirmenybėse pradėjo 280 sportininkių iš 67-ių valstybių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.