Pastaruoju metu Šiaulių apygardos prokuratūroje Viešojo intereso gynimo skyriuje dirbusi prokurorė atliko civilinius tyrimus. Prieš tai septynerius metus vykdė prokuroro funkcijas baudžiamosios teisės srityje, du metus ėjo skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotojo pareigas. Kolegų vertinimu, du teisės magistro laipsnius – M. Romerio ir Vilniaus universitete – įgijusi prokurorė, sugeba efektyviai planuoti darbo laiką, vertinti ir analizuoti situacijas, efektyviai spręsti iškilusias problemas. Yra skatinta generalinio prokuroro padėka, 2013 metais jai suteiktas vyriausiojo justicijos patarėjo kvalifikacinis rangas.
Nuo kovo 30 dienos Kauno apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus vyriausiąja prokurore paskirta Daiva Brudnienė, vadovausianti skyriui, kuriame tiriamos visos Kauno mieste ir rajone nepilnamečių įvykdytos nusikalstamos veikos ar nuo tokių veikų nukentėję nepilnamečiai. Tarnybą prokuratūroje pradėjusi 2008-aisiais, pastaruoju metu prokurorė dirbo Prienuose Alytaus apylinkės prokuratūroje, specializavosi nusikaltimų nuosavybei, smurto artimoje aplinkoje ir korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų tyrimo srityje.
M. Romerio universiteto Teisės fakulteto absolventė turi kolegų pasitikėjimą, vertinama kaip iniciatyvi ir pareiginga teisininkė, savo darbą atliekanti itin kruopščiai ir atsakingai. Prokurorė taip pat vertinama ikiteisminio tyrimo institucijų tyrėjų už gebėjimą rasti tyrimo metu iškylančių problemų sprendimų būdus. D. Brudnienė nuolat teikia metodinę ir dalykinę pagalbą, aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, skatindama bendradarbius bendrauti, organizuoja įvairius renginius. Generalinio prokuroro skatinta tris kartus, 2014 m. jai suteiktas vyriausiojo justicijos patarėjo kvalifikacinis rangas.
Šios prokurorų atrankos buvo organizuotos vadovaujantis generalinio prokuroro 2014 m. lapkričio 4 d. įsakymu patvirtintais naujais atrankų komisijų nuostatais, kurie parengti pagal pasiteisinusią teisėjų atrankos tvarką. Iš esmės pasikeitė atrankų komisijų narių vertinimas, dabar jis organizuojamas dviem etapais, vertinant objektyviai ir subjektyviai.
Objektyvus vertinimas atliekamas skiriant balus pagal iš anksto nustatytus kriterijus, tokius kaip teisinio darbo pobūdis ir stažas, užsienio kalbų mokėjimas, patvirtintas atitinkamais pažymėjimais, pretendento administracinė patirtis, pretendento motyvacija, dalyvavimas teisėkūroje, kvalifikacijos kėlimo intensyvumas ir kt. Nauja prokurorų ir vyriausiųjų prokurorų atrankų tvarka suteikė daugiau galimybių išreikšti komisijos narių subjektyvią nuomonę.
Tinkamiausią pretendentą individualiai renka kiekvienas komisijos narys, tarp kurių yra prokuratūros Kolegijos, profesinės sąjungos ir visuomenės atstovai – universitetų teisės, politikos ir vadybos bei filosofijos fakultetų docentai ir profesoriai, deleguoti Respublikos Prezidento, Ministro Pirmininko ir Seimo Pirmininko. Komisijų posėdžiuose nuo šiol kviečiamas dalyvauti ir pretendento būsimas tiesioginis vadovas. Siekiant užtikrinti viešesnę ir skaidresnę komisijų veiklą, išvados su motyvuotu pagrindimu dėl tinkamiausių kandidatų pasirinkimo nuo šiol skelbiamos prokuratūros interneto svetainėje.