Lietuvos septyniolikmečių rinktinė baigė pasirodymą pasaulio pirmenybėse Turkijoje. Paskutinėse rungtynėse Tomo Urbelionio auklėtiniai 96:82 (20:17, 24:14, 22:27, 30:24) užtikrintai įveikė bendraamžius iš Puerto Riko ir parodė įkvepiantį pavyzdį šalies vyrų rinktinei, kuri šiandien 1 val. nakties su Puerto Riku kausis dėl patekimo į Paryžiaus olimpiadą.

Pirmojo kėlinio pradžioje vyko gana lygi, tačiau lietuvius penktąją mačo minutę į priekį truktelėjo Kajus Mikalauskas (14:8), o po Eriko Sirgėdo tritaškio Lietuva jau turėjo 8 taškų pranašumą – 18:10.

Antrajame ketvirtyje lietuviai vis didino persvarą ir vienu metu buvo pavykę padidinti pranašumą iki 17 taškų (43:60), tačiau varžovai atsitiesė ir dar trečiojo kėlinio pabaigoje ženkliai sumažino savąjį deficitą – 52:60.

Tie patys 8 taškai skyrė komandas ir po trijų kėlinių, o pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis lietuviai surengė lemiamą spurtą ir po Manto Liutkevičiaus baudų metimų skirtumas vėl šoktelėjo iki 16 taškų – 79:63.

Lietuva: Mantas Liutkevičius 23 (3/3 trit., 12/12 baud.), Ignas Urbonas 12 (8 atk. kam.), Majus Bulanovas 10 (3/5 trit.), Rokas Norutis 9.

Puerto Rikas: Richardas Rosa 24 (4/5 trit.), Masonas Santiago 18 (0/4 trit.), Rognny Santiago 11 (2/7 trit.), Jahrelis Vigo 10 (10 atk. kam.).

Turnyro finale šiandien 20.00 val. susitiks Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Italijos rinktinės.