Kipre vykstančio draugiško keturių komandų futbolo turnyro finale trečiadienį susitiks Ukrainos ir Švedijos rinktinės.

Švedijos komanda pusfinalyje antradienį 2:0 (2:0) nugalėjo varžybų šeimininkus Kipro futbolininkus.

Švedams įvarčius pelnė Tobijas Hiusenas (Tobias Hysen, 26 min.) ir Markusas Bergas (Marcus Berg, 45).

Ukrainos rinktinė kelialapį į turnyro finalą pelnė po 11 m baudinių serijos įveikusi Rumunijos komandą. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:2), o baudinių seriją 4-2 laimėjo Ukrainos futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje ukrainiečiai pirmavo 2:0 po Jaroslavo Rakickio (24 min.) ir Artiomo Milevskio (31) įvarčių, tačiau du kartus pasižymėjęs rumunas Danas (34, 44) išlygino rezultatą. Paskutinę antrojo kėlinio minutę aikštėje pasirodęs Ukrainos rinktinės vartininkas Aleksandras Šovkovskis baudinių serijoje atrėmė du rumunų smūgius.