TVF ekspertai sausio 27-31 dienomis analizuos Lietuvos ekonominę situaciją ir perspektyvas, finansų sektoriaus ir viešųjų finansų būklę.
Planuojami susitikimai su Vyriausybės, Seimo, Prezidentūros, Lietuvos banko (LB), Valstybės kontrolės bei kitų valstybės institucijų, socialinių partnerių bei privataus sektoriaus atstovais.
Pirmadienį TVF misijos vadovė Lietuvoje Kazuko Shirono jau susitiko su finansų ministru Rimantu Šadžiumi.
„Šios tarptautinės finansų institucijos ekspertų pateiktos įžvalgos ir rekomendacijos padeda ieškoti sprendimų, kaip užtikrinti tvarų Lietuvos ekonomikos augimą ir jos konkurencingumą, taip pat suteikia vertingų patarimų, kaip suvaldyti galimas rizikas šalies ekonomikai“, – pranešime cituojamas R. Šadžius.
Lietuva TVF nare tapo 1992 m. Fondo atstovai šalyje lankosi kasmet, paskutinę misiją vykdė pernai birželio mėnesį.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!