Tryliktą rezultatyvų perdavimą penkiasdešimt pirmose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa šeštadienį rungtynes svečiuose po pratęsimo 4:5 (1:3, 2:1, 1:0, 0:1) pralaimėjo Bostono "Bruins" ekipai.

Antrajame kėlinyje (36 min.) po tikslaus lietuvio perdavimo įvartį pelnė čekas Robertas Langas ir svečiai sušvelnino skirtumą 3:4.

Dešimt įvarčių šiame sezone pelnęs D.Zubrus šeštadienio rungtynėse per 24 minutes kartą smūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei pirmame ir antrame kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Likusius įvarčius "Capitals" klubui pelnė Steve`as Konowalchukas, Mike`as Grieras ir Peteris Bondra.

Dvienų įvarčių autorius nugalėtojų gretose - Glenas Murray, po vieną įvartį įmušė P.J.Axelssonas, Mike`as Knuble`as ir Seanas O`Donnellas.

Po šios nesėkmės Vašingtono (77 tšk.) ekipa Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą, o Bostono klubas su 73 tašais yra septintas.

Kitų šeštadienio NHL rungtynių rezultatai:

Los Andželo "Kings" - Monrealio "Canadiens" 2:1Fynikso "Coyotes" - San Chosė "Sharks" 6:4Filadelfijos "Flyers" - Kolorado "Avalanche" 1:2 (po pratęsimo)Kolumbo "Blue Jackets" - Kalgario "Flames" 2:3 (po pratęsimo)Pitsbergo "Penguins" - Otavos "Senators" 1:5Floridos "Panthers" - Bafalo "Sabres" 0:4Toronto "Maple Leafs" - Vankuverio "Canucks" 3:3 (po pratęsimo)Niujorko "Islanders" - Nju Džersio "Devils" 2:4