Trečiąją pergalę ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Monrealio "Canadiens" klubas.

"Canadiens" ledo ritulininkai antradienį svečiuose 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) įveikė Bostono "Bruins" ekipą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:1.

Pirmąsias dvejas konferencijos ketvirtfinalio rungtynes "Canadiens" savo arenoje įveikė varžovus 4:0 ir 3:2 (po pratęsimo), o trečiąsias svečiuose pralaimėjo 1:2 (po pratęsimo).

Vienintelį įvartį antradienio susitikime pelnė Patrice`as Briseboisas (39:18), o rungtynių didvyriu tapo svečių vartininkas Carey Price`as, atrėmęs visus 27 varžovų smūgius ir ketvirtą kartą šį sezoną nepraleidęs įvarčio į ginamus vartus.

Penktąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Monrealyje žais ketvirtadienį.