Gvidas Gineitis pasveiko po kelio traumos ir jau sugrįžo ant „Torino“ klubo suolo, o 74 minutę buvo išleistas į aikštę rungtynėse, kuriose jo ginamas „Torino“ klubas sužaidė lygiosiomis 0:0 su svečiais „Lecce“ futbolininkais.

„Serie A“ lygoje „Torino“ ekipa su 8 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

Sekmadienį Slovėnijos lygoje visas rungtynes žaidė krašto gynėjas Pijus Širvys, o jo ginamas „Maribor“ klubas namuose 2:0 įveikė „Koper“ ekipą. Lietuvis 84 minutę gavo geltoną kortelę.

Kitose Slovėnijos lygos rungtynėse puolėjas Armandas Kučys kilo nuo suolo ir į aikštę žengė 72 minutę, o per jam skirtą laiką pasižymėti nesugebėjo. Visgi, lietuvio atstovaujama „Celje“ ekipa namuose 3:1 susitvarkė su „Nafta“ ekipa.

Pirmoje Lenkijos lygoje gynėjas Dominykas Barauskas žaidė lygiai valandą, o jo ekipa Lenčnos „Gornik“ namuose 1:2 nusileido Legnicos „Miedž“ klubui bei taip patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Kitų lietuvių pasirodymai Europos klubuose

Italijos „Serie C“ lygoje lietuvis Adrian Lickūnas liko ant „Perugia“ klubo suolo, o jo komanda namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Gubbio“ klubu.

Farerų salų „Premier“ lygoje gynėjas Titas Giedraitis žaidė nuo 85 minutės, bet lietuvio atstovaujama „Toftir“ ekipa namuose 1:2 nusileido „Vikingur“ klubui.

Sporto direktoriaus Karolio Skinkio sukomplektuotas Keralos „Blasters“ klubas naująį Indijos Super lygos sezoną pradėjo dramatišku pralaimėjimu namuose 1:2 „Punjab“ klubui.

Austrijos „Bundesliga“ pirmenybėse Lukas Fridrikas žaidė nuo 69 minutės, o puolėjo atstovaujamas „Altach“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Grazer“ ekipa.