Panevėžio „Lietkabelis“ (1-7) patyrė ketvirtą iš eilės pralaimėjimą Europos taurės C grupėje, nusileisdami iki tol nelaimėjusiems Antverpeno „Telenet Giants“ (1–8).

Belgai namie stipresni buvo 86:77 (16:16, 27:21, 18:21, 25:19).

„Lietkabelyje“ sėkmingai debiutavo Djordje Gagičius – centras per 17 minučių pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 9/13 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir išprovokavo 9 pražangas.

„Lietkabelis“ puikiai pradėjo rungtynes ir net neįpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 12:2, bet tada galingai atsakė šeimininkai.

11 minučių atkarpą jie laimėjo 28:8 ir dešimties taškų deficitą pavertė tokio pačio dydžio pranašumu.

Išlyginti rezultatą „Lietkabeliui“ pavyko tik ketvirtame kėlinyje, bet persversti šio savo naudai taip ir nesugebėjo.

Prasidėjus paskutinei minutei Gytis Masiulis pelnė dvitaškį ir dar uždirbo varžovo pražangą, bet nerealizavo baudos metimo – 77:78.

Kitoje aikštės pusėje „Giants“ prametė abi baudas, bet „Lietkabelis“ greitame puolime suklydo ir patys gavo greitą varžovų dėjimą.

Po minutės pertraukėlės Kyle’as Vinalesas ėmėsi iniciatyvos, bet varžovas blokavo amerikiečio metimą, o vėliau sekė tikra katastrofa.

„Lietkabelis“ užsidirbo nesportinę pražangą, vėliau prasižengė prieš tritaškį metusį varžovą, o galiausiai prarado kamuolį ir ne tik pralaimėjo, bet ir tą padarė didesniu skirtumu nei buvo laimėję namie. Jeigu abi ekipos surinks vienodą skaičių pergalių, lietuviai nusiridens į paskutinę grupės vietą.

Pirmą tarpusavio mačą Panevėžyje „Lietkabelis“ buvo laimėjęs 80:73.

K. Vinalesas buvo rezultatyviausias Panevėžio ekipos gretose – pelnė 18 taškų, bet pataikė vos 3/10 dvitaškių, 3/11 tritaškių ir surinko tik 6 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: K. Vinalesas 18 (3/10 dvit., 3/11 trit.), G. Masiulis (9 atk. kam.) ir D. Gagičius po 13, M. Normantas 12.

„Telenet Giants“: K. Smithas 20, V. Bleijenberghas 14, N. Van den Eynde 13, I. Faye 12, D. Dudzinski 11.