Venkite odą sausinančių priemonių
Būtent muiluose ir dezinfekantuose esantis etilo alkoholis sukelia nemalonius rankų pojūčius. Rankų oda gali ne tik išsausėti, bet ir pradėti trūkinėti. Kruopščiai nusiplovus rankas rekomenduojama daugiau jų nedezinfekuoti. Būtina žinoti, jog rankų plovimas prilygsta dezinfekcijai, todėl geriausia dezinfekantus naudoti tik tais atvejais, kai išvis neturite galimybės nusiplauti rankas su muilu.
Kitas svarbus aspektas – atkreipkite dėmesį į rankų kremų ir balzamų sudėtį. Dermatologai pataria rinktis aliejais, hialuronu ir peptidais praturtintą kosmetiką bei vengti produktų, kurių sudėtyje yra etilo alkoholio ir kitų sausinančių medžiagų.
Drėkinti, drėkinti ir dar kartą drėkinti
Rudens ir žiemos laikotarpiu vertėtų papildomai rūpintis rankų oda ir ją maitinti. Ne veltui nusiplovus rankas rekomenduojama jas iškart tepti drėkinamuoju ir maitinamuoju kremu. Visgi, jei jūsų rankų oda yra suskeldėjusi, šerpetoja prieš naudojant įvairius kremus pirmiausia reikėtų ją nušveisti ir tik po to naudoti maitinamąjį kremą.
Taip pat derėtų nepamiršti, kad lauke vyraujant neigiamai temperatūrai, geriausia rinkti aliejais praturtintus kremus, kurie maitina. Na, o pavasarį ir vasarą tinkamas ir drėkinamasis, hialuronu ar glicerinu praturtintas balzamas.
Nepamirškite pirštinių
Prieš ruošiantis eiti į lauką reikėtų nepamiršti ne tik dezinfekanto, kremo, bet ir pirštinių. Geriausia dėvėti kumštines pirštines, nes jos, palyginus su pirštuotomis, žymiai geriau sulaiko šilumą. Be to, minėto tipo pirštinės gali būti tiek vilnonės, tiek odinės, tačiau dėvėdami pastarąsias ne tik suteiksite šilumos rankoms, bet ir turėsite ilgaamžį aksesuarą.
Galiausiai, jei būdami lauke ilgą laiką nedėvėjote pirštinių, reikėtų vengti jas iškart kišti po karštu vandeniu. Tokiu atveju galite nejausti, kokia iš tiesų yra vandens temperatūra, ir papildomai nudegti odą.