Jos tėvas nesutiko. Jis bijojo, kas Stambule nėra saugu ir norėjo, kad dukra liktų namuose. Nusiminusi mergina dėl to pagalbos kreipėsi į savo tetą Layal Masarweh, kad ši jai padėtų įtikinti tėvą.
„Jos tėvas labai priešinosi šiai kelionei. Jis sakė, kad Stambulas yra per pavojingas ir ji neturėtų vykti. Tačiau ji reikalavo ir tvirtino, kad nieko jai nenutiks“, - sako Layal.
Aštuoniolikmetė Nasser ateičiai turėjo daug planų. Ji dar mokėsi mokykloje, bet jau dirbo dantų klinikoje ir kaupė santaupas, kad galėtų nusipirkti automobilį. Ateityje ji norėjo tapti dantiste. Tačiau pirmiausiai turėjo būti Naujieji metai ir jų šventimas Stambule.
Keturios jaunos merginos Naujuosius nusprendė sutikti „Reina“ restorane. Likus kelioms valandoms iki vidurnakčio Nasser pasidalino nuotrauka socialiniame tinkle: gėlių karūna pasipuošusi mergina žaviai šypsojosi.
Kitą rytą, po teroristinio išpuolio klube, per kurį žuvo 39 žmonės ir dešimtys buvo sužeisti, Nasser buvo dingusi.
Jos trys draugės buvo greitai rastos – dvi buvo nesužeistos, o trečioji gydoma ligoninėje dėl lengvų sužeidimų.
Nasser tėvas artimiausiu skrydžiu atvyko į Stambulą. Valandos bėgo, o šeima vis dar turėjo vilties. Galbūt ji išgyveno. Galbūt ji yra kitoje ligoninėje. Galbūt jai viskas gerai. Po kurio laiko Izraelyje suskambo merginos dėdės telefonas – skambino Nasser tėvas. Jis atsiuntė keletą nuotraukų, kuriose matyti širdelės formos žiedas, grandinėle ir sidabrinė rankinė. Pareigūnai domėjosi, ar šeima galėtų juos atpažinti.
Nasser dėdė, pažiūrėjęs į nuotraukas, jas parodė ir merginos tetai. Tuomet nebeliko jokių abejonių – mergina žuvo per išpuolį.
„Negaliu sau atleisti. O kad būčiau buvusi su ja ir būčiau galėjusi ją apginti ar padaryti ką nors, kad išgelbėčiau jos gyvybę. O kad jie būtų paėmę mano gyvybę ir atidavę jai“, - gedi merginos teta.