Ispanijos futbolo rinktinė iškovojo antrąją pergalę UEFA Tautų lygos A divizione. Šeštadienį ispanai namuose 1:0 palaužė Danijos futbolininkus.

Pralaužti varžovų gynybą Ispanijos rinktinei lengva nebuvo. Vienintelį rungtynių įvartį jie pelnė 79-ąją minutę, kai danų vartininkui nepavyko sulaikyti iš toli paleisto Martino Zubimendi smūgio.

Po šios pergalės Ispanijos rinktinė su 7 taškais pakilo į pirmąją savo grupės poziciją. Danams tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviejų iš eilės pergalių.

UEFA Tautų lygoje tęsiasi Portugalijos rinktinės pergalių serija. Trečiose grupės rungtynėse portugalai pratęsė tobulą pasirodymą grupių etape.

Jie išvykoje 3:1 nugalėjo Lenkiją. Portugalijos rinktinę į priekį išvedė Bernardo Silva. Į baudos aikštelę siųstą kamuolį galva komandos draugui atmetė Bruno Fernandesas, o B. Silva tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Vėliau įvartį pridėjo Cristiano Ronaldo.

Rafaelis Leao suklaidino kelis varžovus ir pasiuntė smūgį, kuris pataikė į vartų virpstą. Nuo jos jis atšoko tiesiai C. Ronaldo, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.   Intrigą rungtynėse buvo sugrąžinęs po perimto kamuolio pasižymėjęs Piotras Zielinskis, bet į savo vartus pasiųstas

Jano Bednareko kamuolys palaidojo bet kokias lenkų viltis išsigelbėti.