Šveicarijos tenisininkas vėl tapo turnyro Dubajuje nugalėtoju

Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) pasibaigusio ATP serijos teniso turnyro (The Dubai Tennis Championships) vienetų varžybų nugalėtoju tapo favoritas šveicaras Roger`is Federeris, šeštadienį finale 6:4, 6:3 įveikęs rusą Michailą Južną.

Šveicarijos tenisininkas turnyrą Dubajuje laimėjo jau ketvirtą kartą per penkerius pastaruosius metus.

Nuo praėjusių metų rugpjūčio R. Federeris nepralaimėjo nė vieno susitikimo korte, laimėjęs septynis turnyrus iš eilės. Pajėgiausio planetos tenisininko sąskaitoje - jau 41 laimėtas mačas iš eilės.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojui atiteko 300 tūkst. JAV dolerių čekis, o M. Južnas tenkinosi 153 tūkst. dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo prancūzas Fabrice`as Santoro poroje su serbu Nenadu Žimonjičiumi, finale 7:5, 6:7 (3:7), 10:7) nugalėję Indijos tenisininką Maheshą Bhupatį ir čeką Radeką Štepaneką.