Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ir kaip tą elektinč galima panaudot civiliams - nesuprantu.
geras dalykas labiau apsimoka pirkti nei gera masina pasistatei nama prie upelio ir gamini elektra
Patikslinu generuojamos galios skaičiavimus: jei priimama, kad 2,5 m/s tėkmės greitis leidžia su tokia "elektrine" generuoti 500W galią, tai pagal mano apytikrius skaičiavimus 1,0 m/s tėkmės greitis leistų generuoti 32W, 1,5 m/s greitis - 108 W ir t.t. Tuo tarpu 1 m upės patvanka su 1 m3/s debitu leistų realiai generuoti 7 kW galios (teoriškai 9,8 kW). Yra skirtumas?
Na nieko čia naujo nepasiūlė, tokie modelei tarp elektronikos megėjų jau senokai sklandė tai kad tik papiarino kažkas savo įrenginuką ir tiek. Geriau jieškotų alternativių energijos išgavimo būdų. Juk jų pakankamai jau sklando ore...
Mūsų upėse, kur gylis viršija 1,2 m nedaug tokių vietų, kur tėkmės greitis yra 1,5 m/s, o 500 W galios reiktų 2,5 m/s. Beda ta, kad generuojama galia tokioje plaukiojančioje elektrinėje priklauso nuo tėkmės greičio kube, t.y. įmerkę tokį daiktą už 3000 USD į lietuvišką upę, kur tėkmės greitis 1,25 m/s, gautume tik 62 W elektros.
Na kokį milijoną tokių elektrinių sumerktume į mūsų upes , tai AE nereikėtu,gamtos neterštume ir kelis kart pigiau būtu.
O kur musu vyrai konstrukcijos
Besivystančių šalių gyventojams 3000$ bus per brangu.
man per brangi tokia elektrinė
"Civiliams skirtas „Backpack Power Plant“ modelis, pasak gamintojų, kainuos apie 3000 JAV dolerių. Dabar bendrovė ieško investuotojų serijinei tokių jėgainių gamybai pradėti. Jomis tikimasi sudominti atokiuose regionuose gyvenančius žmones, kariškius ir besivystančių pasaulio šalių gyventojus."

kitaip sakant - sugalvojom kazkokia fix ideja dabar ieskom durniu kurie ja npatiketu
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų