Įspūdingi moters išvaizdos pokyčiai:
M.Lewinsky, kuriai dabar – 43, buvo dvidešimt kelerių, kai liūdnai pagarsėjo kaip mūza su berete, užmezgusi romaną su prezidentu, o paskui susidūrusi su tokia priešiška reakcija, kad balansavo ties savižudybės riba.
Viskas prasidėjo, kai jauna tamsiaplaukė galingiausios pasaulio valstybės vadovui prisipažino, kad jį įsižiūrėjo, o šis jai atsakė: „Gerai, ar nori nueiti į galinį kabinetą?“
Netrukus kiti darbuotojai pastebėjo, kad pora labai daug laiko praleidžia kartu, ir Monica buvo perkelta dirbti į Pentagoną. Ten ji sutiko Lindą Tripp – moterį, kurią pradėjo laikyti savo drauge ir papasakojo apie romaną su prezidentu. Bet turbūt tai, o ne pats romanas, ir buvo didžioji M. Lewinsky klaida: L. Tripp slapta įrašė ir paviešino jų pokalbį.
Tai, kas vyko toliau, žino turbūt kiekvienas – prasidėjo bene didžiausias ir viešiausias praėjusio amžiaus sekso skandalas, vos nesibaigęs B. Clintono apkalta ir visiškai pakeitęs M. Lewinsky gyvenimą.
Po daugybės metų, kai ją atstumdavo potencialūs darbdaviai, kai ji būdavo išjuokiama internete ir vadinama „ta moterimi“, kuri užsiėmė oraliniu seksu Ovaliniame kabinete, ji nusprendė parašyti savąją anų įvykių versiją, kuri prieš kelis metus buvo išspausdinta žurnale „Vanity Fair“
„Laikas sudeginti tą beretę ir užkasti tą mėlyną suknelę, – ilgame esė rašo M.Lewinsky. – Esu pasiryžusi turėti kitokią savo istorijos pabaigą. Pagaliau nusprendžiau nebijoti pasakyti savo nuomonę, kad galėčiau atsiimti savo naratyvą ir suteikti prasmę savo praeičiai“.
Pasak M.Lewinsky, jos tyla beveik dešimtmetį buvo tokia absoliuti, jog sklandė gandai, kad Clintonai jai tikriausiai sumokėjo už tylėjimą.
„Niekas negalėtų būti toliau nuo tiesos“, – tvirtino ji ir pareiškė, kad atėjo laikas liautis „vaikščiojus ant pirštų galiukų aplink (jos) praeitį ir kitų žmonių ateitį“. Tai tikriausiai buvo užuomina apie buvusios valstybės sekretorės Hillary Clinton dalyvavimą 2016 metų prezidento rinkimuose.