• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bendrovė „Sony“ pranešė pristačiusi naują savo inovatyviųjų fotoaparatų šeimos „α7“ narį – sisteminį fotoaparatą „α7 II“, kuriame pirmą kartą pasaulyje panaudota 5 ašių vaizdo stabilizavimo technologija.

REKLAMA
REKLAMA

Šis kompaktiškas, lengvasvoris sisteminis fotoaparatas su keičiamu objektyvu toliau tęsia unikaliomis technologijomis išsiskiriančios serijos tradicijas. Verta priminti, kad joje yra mažiausias ir lengviausias pasaulyje sisteminis visakadrinis fotoaparatas su keičiamu objektyvu „α7R“, teigia bendrovės atstovai.

REKLAMA

Pasak jų, pagrindinis naujojo „α7 II“ pranašumas – 24,3 mln. taškų raiškos 35 mm įstrižainės „Exmor CMOS“ vaizdo jutiklis, galintis judėti 5 kryptimis ir taip pašalinti nepageidaujamus vaizdo virpesius. Ši fotoaparato vaizdo stabilizavimo ypatybė prilygsta iki 4,5 karto greičiau veikiančiam užraktui įvairiose fotografavimo aplinkose.

REKLAMA
REKLAMA

Skelbiama, kad penkiakryptė (vertikalaus, horizontalaus, dviejų krypčių sferinio ir rotacinio judėjimo) vaizdo stabilizavimo sistema geriau kompensuoja fotoaparato virpėjimą skirtingose situacijose, todėl nuo šiol galima fotografuoti ir filmuoti tokias scenas, kurios anksčiau kokybiškai buvo įamžinamos tik pasitelkus fotoaparato stovą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pavyzdžiui, fotografuojant prietemoje ar su dideliu priartinimu naujasis „α7 II“ leidžia naudoti ilgesnį kadro išlaikymą net ir tuo atveju, kai fotoaparatas laikomas rankoje. Kadangi vaizdo stabilizavimo sistema integruota pačiame fotoaparate, tai reiškia, kad ji veikia naudojant ir „E-mount“ tipo objektyvus, ir adapterius be stabilizuojančių lęšių.

REKLAMA

Gamintojų teigimu, kaip ir šio fotoaparato pirmtake modelyje „α7“, naujajame „α7 II“ naudojama hibridinė autofokusavimo sistema. Šią sistemą sudaro du židinio nuotolio nustatymo metodai – sparčios veiksenos fazinis fokusavimas pagal 117 tankiai išdėstytų kontrolinių taškų ir itin tikslus kontrasto nustatymas pagal 25 taškus. Be to, patobulintas objektų aptikimo algoritmas autofokusavimo veikseną dar paspartina iki 30 proc.

REKLAMA

Tuo metu atnaujintas unikalus „Sony“ algoritmas, nuspėjantis objektų judėjimo kryptį, veikia 1,5 karto efektyviau ir lemia geresnius rezultatus. Objekto sekimo funkcija taip pat išsiskiria patobulinta vaizdo analizavimo technologija, kuri optimizuoja fokusavimą atsižvelgdama į objekto dydį. Serijinio fotografavimo režimu „α7 II“ naudoja automatinį fokusavimą ir automatinį išlaikymą, todėl sekamas objektas, nepaisant jo judėjimo greičio ar krypties, išlieka ryškus kiekviename kadre.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Naujajame „Sony“ fotoaparate panaudotas viso kadro dydžio vaizdo jutiklis „Exmor CMOS“. Didelė jutiklio raiška ir didesni vaizdo taškai padidina jo jautrumą šviesai ir sumažina vaizdinio triukšmo lygį, kas padeda geriau išnaudoti pasirinkto objektyvo potencialą. Be to, toks jutiklis leidžia nuotraukose išgauti nepriekaištingai sufokusuotą objektą su išsiliejusiu fonu.

REKLAMA

Vaizdo apdorojimo procesorius „BIONZ X“ pagerina fiksuojamą vaizdą keliais būdais – fotografuojant taikoma detalių atkūrimo technologija, kuri atkuria natūralias tekstūras net pačiose smulkiausiose nuotraukos detalėse bei difrakcijos mažinimo technologija ir zoninė vaizdinio triukšmo mažinimo technologija, padedanti išsaugoti išskirtinį vaizdo detalumą ir tekstūrą prasto apšvietimo sąlygose.

REKLAMA

Fotoaparatas „α7 II“ palaiko „Full HD“ vaizdo įrašymą dviem formatais – „AVCHD Ver. 2.0“ (1920x1080) ir profesionaliuoju XAVC standartu paremtą, tačiau vartotojams pritaikytu XAVC-S formatu, kuris leidžia įrašyti 1080/60p vaizdą su 50 Mb/s duomenų srautu.

Fotoaparate integruoti „Wi-Fi“ ir NFC ryšio lustai, per kuriuos jį galima susieti su mobiliaisiais įrenginiais, naudotis nuotolinio valdymo galimybėmis. Į šį fotoaparatą taip pat galima įdiegti „Sony PlayMemories Camera Apps“ programėles, išplečiančias jo funkcionalumą.

Naujasis „Sony“ fotoaparatas Europos rinkoje pasirodys nuo 2015 m. sausio mėn., sakoma pranešime.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų